Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s4 vs htc one...

Samsung galaxy s4 vs htc one vs sony xperia z?

Figyelt kérdés

melyiket vegyem nem tudok dönteni, melyik a jobb?

most egy sgs3-am van ha pl: megveszem a sony-t akkor nem lesz elavult a kijelzője? Aki megtapasztalta őket az írna róluk?



2013. máj. 24. 01:16
 1/4 Osynho ***** válasza:
HTC One
2013. máj. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 amcsih ***** válasza:
Én az S4-et venném mivel sok minden köt a samsunghoz.. meg amugyis az a legjobb.. szerintem..
2013. máj. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Balázs88 ***** válasza:

HTC ONE a legjobb egyértelmű!

Szerintem nézd meg a Sonyt élőbe és úgy döntsd el hogy tetszik e, nekem semmi bajom nem volt a kijelzőjével szemből tökéletes, persze nem kell hasonlítani a túlszaturált amoledhez.

2013. máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

HTC One.

Hardveresen kb mindhárom telefon egy szinten van, szóval azt most ne is figyeljük.

Szoftveresen mindhárom teljesen más, Samsung-nak a TouchWiz szerintem szörnyen néz ki, bár ha most SGS3-at használsz akkor nagyjából tudod, hogy milyen, Xperia Z sem a legszebb, de ezek ugye relatív dolgok, HTC One meg a legjobb ezek közül, habár az sem tökéletes.

Anyaghasználat terén egyértelműen HTC One, az olyan telefon, hogy élmény kézbefogni, másik kettőnél nincs ilyen.

Amibe még szintén legjobb a HTC One az a kijelző, ehhez nem férhet kérdés.

Amibe megintcsak a legjobb: hangszóró.


Igazából egyetlen egy hátránya van csak, a kamerája. Ez nappali fényviszonyokban nem a legjobb. Nem csinál azért szar képeket, de a másik kettőtől elmarad. Viszont az előlapi kamerája ennek a legjobb, illetve éjszakai fényviszonyok között is ez csinálja a legjobb képet.


Szóval hacsak a fényképezés nem a legfontosabb (de akkor amúgy sem telefon kéne venni) akkor HTC One.

2013. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!