Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja sok embernek a...

Mi a baja sok embernek a sonny xperia J. -vel? Én most vettem de szerintem nagyon jó kis telefon, de ez attól is függ ki mire használja.

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez attól függ, mennyiért vetted.
2013. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azért sokallom az árát érte, még ha részletre venném akkor is. Bár nekem nincs bajom a Sony telefonokkal mert próbáltam már ki pár olyat, de nekem valahogy nem áll kézre, jobban szeretem a Samsungokat. meg a régi nyomó gombos telefonokat de sajnos olyanokat már nem gyártanak :(

Nekem mondjuk agy előny ha van rajta internet elérés, most hogy munkába 1 órát utazok csak oda, meg én a buszmenetrendet is azon nézem meg, mert persze ahol felszállok nincs buszmenetrend a megállóba -.- És nem mindig érem el azt amivel haza szoktam járni.

2013. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy drágábban adják, mint a nála többet tudó Xperia U-t vagy Xperia sola-t.

Illetve még millió jobb telefon van nála olcsóbban, Huawei Ascend Y300 és sorolhatnám, de nem akartam "házon kívülre" menni, mert más márkák máshogy árazna, de ugye ott van az a két Sony példa.

2013. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak ár érték arányban nem jó telefon, a többit már leírták .
2013. máj. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!