Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S? Memória?

HTC Wildfire S? Memória?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem ezt a telefont,meg vagyok vele elégedve,csak egy problémám van.

Nagyon kevés a belső tároló helye.Bármilyen alkalmazást letöltök,egyszerűen betelik a belső tároló(a memóriakártyárta persze nem tudom áthelyezni) és több alkalmazást már nem tudok letölteni.Mivel betelik a belső tároló,lassul minden alkalmazás.Sőt,van,hogy még a galériámat sem tudom megnyitni ez miatt.Megőrülök.A telefon kínál egy olyan lehetőséget,hogy töröljem le az alkalmazásokat,de nem akarom letörölni,mert fontosak.

Esetleg tudnátok valami tanácsot adni?Lehet vele valamit kezdeni?Vélemény?Egy szakértő tud vele valamit kezdeni?

Előre is köszi!



2013. máj. 24. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Pont ma volt egy ilyen kérdés, szóval ctrl+c ctrl+v:

1. Root és CWM telepítése (ennek nem fogom leírni a lépéseit, mert nagyon hosszú lenne, és sok helyen van tutorial).

2. Memóriakártya formázása. Ezt leírom, mert kevesebb leírás van róla, és nem olyan hosszú. Töltsd le a Minitool Partition Wizard nevű programot, ezután a memóriakártyáról töröld a partíciót. Ezután hozz létre egy új, FAT32 formátumút, ami annyi gigás legyen, amennyit a zenéknek/képeknek akarsz. Ezután hozz létre egy Ext4 partíciót, ami annyi gigás legyen, amennyi gigát akarsz a programoknak. Állítólag minden 500 megához kell 150 mega belső memória a telefonon, tehát 500 a max, de gyakorlatilag több is menne valószínűleg, de ha elég az 500, akkor inkább ne kísérletezz. Ezek után rámész az apply-ra, és az adott változások érvénybe lépnek.

4. Letöltöd ezt és telepíted CWM-ből: [link]

Ehhez viszont kell egy custom rom is, amibe van init.d támogatás (szinte mindegyikbe van).

2013. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!