Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok-e ajánlani ilyen telefont?

Tudtok-e ajánlani ilyen telefont?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most jelenleg egy Huawei Y200-as telefonom van és már nagyon kezdem megutálni, mert lassú és volt amikor cserben is hagyott szóval csak azért ment el a térerő és nem tudtak felhívni mert zenét hallgattam... És azt is terveztem, hogy lecserélem Y300-ra, de szerintem nem teszem meg mivel Android úgy is az 512mb-ból szed el magának is szóval alig marad nekem az alkalmazásokra... Meg ha játszani akarok akkor itt a számítógép és abból is elegem van, hogy a Google play is tele van reklámos alkalmazásokkal. Szóval nagyon megutáltam az Android-ot és egy olyan telefont szeretnék venni maximum 32 ezer forintért amiben van qwerty billentyűzet és Wi-fi és nem Symbianos illetve Android rendszere van mivel a Symbian 2016-ban megszűnik és nem 2-3 évre tervezem a telefont hanem kb 4 re is ha nem többre mint az előző telefonomat ami egy Nokia 5200 volt.

Kamerája is erős legyen mint a Huawei Y200-nak vagy annál jobb :)

Érintőképernyő az nem baj ha van benne illetve az sem ha szétcsúsztatható telefon. És Facebook ne akadjon rajta :)

Előre is köszönöm.



2013. máj. 24. 23:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy dolgot kihagytam mégpedig azt, hogy lehessen bővíteni 16gb-os kártyával is.
2013. máj. 24. 23:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kell op rendszer és több évre kell akkor valamilyen Nokia Asha-t ajánlok.
2013. máj. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az az 512 MB az a ram, de van 4 GB tárhely, abból kb. 2 giga ami szabadon használható, a többit lefoglalja a rendszer és még így is baromi sok hely marad az alkalmazások telepítésére (öcsém Tipoja is 4GB-os és ott is 800 MB körül volt az alkalmazásoknak tárhely) Tehát az alkalmazások telepítésére lenne elég hely.

Az 512 ram meg elég szokott lenni a normális működéshez.

Egy y200 után mondjuk nem csoda, hogy nem szereted a rendszert. Nekem is volt gyenge droidos telefonom, aztán azt lecsereltém egy komolyabbra és nagyon érződött a különbség. Sokkal jobb volt minden.

De ha nem akarsz androidot akkor ennyi pénzből egy használt lumia 710-et lenne érdemes lenne venni, mert az újak közül nincs semmi ami nem Android és jó.

Vagy nem okostelefont veszel.

2013. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!