Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kínából szeretnék 50000ft-os...

Kínából szeretnék 50000ft-os mobilt rendelni ebayről ingyenes szállítással, mennyi lenne a vám és az áfa?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem olyan túl régi, és esetleg irányadónak jó lehet, ha pontosabbat nem ír valaki:

[link]

2013. máj. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van más lehetőséged is akkor hanyagold a kínai ebayes cuccokat.... én már befürödtem velük.
2013. máj. 25. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50 ezerért kinait? Az szép.
2013. máj. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pinkpancser ***** válasza:

Ha nem írnak értéket akkor akár mázlid is lehet és átmegy simán a vámon. Ha nem, akkor 27%-ot kell fizetni (mindegy, hogy adónak vagy vámnak hívják). Viszont 50000-ért csak csomagkövetéssel rendelj!

És igen, érdemes ennyiért is kínai telefont rendelni. Én nemrég rendeltem magamnak 35-ért aztán annyira megtetszett egy ismerősnek, hogy 45-ért megvette :)

2013. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nincs érték feltüntetve(de akár, ha van is), akkor is a csomagcserélőben állapítják meg az értékét, ami lehet akár több is, mint amennyiért vetted. nekem egyszer egy cipő ragadt ott, átszámítva kb 21500ért vettem, és 23ezer Ft-os értéket állapítottak meg neki, és erre számolták rá az akkori áfát.
2013. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!