Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance JB...

Samsung Galaxy S Advance JB 4.1.2 akadás lefagyás. TM-os, de az alkalmazások ki lettek törölve. Semmi felesleges program, a RAM mégis felmegy 480-540-ig. Valakinek ötlete?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 08:48
 1/8 gaxal ***** válasza:
Frissítés előtt volt Hard Reset? MErt ha nem akkor ott a bibi, ha olt akkor kapcsold ki majd be a telefont és formázd le
2013. máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gyári visszaállitás után frissitettem majd telefon ujrainditás.
2013. máj. 26. 09:13
 3/8 gaxal ***** válasza:
akkor nem tudom
2013. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a problema. Meg szerintem sokkal lassubb is
2013. máj. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok nekem is Advance van. Már mindent megcsináltam, kezdtem orosz, szerb, amerikai, majd német jb-el. Cocore 5 kernelt is feltettem. A magyar JB-t megvártam+cocore5 majd cocore6 kernel.. mindegyikkel akárhogy, akármit csináltam (factory reset előtte-utána) borzasztó lassú, ingatag, lefagy a kameránál, megtelik a ram olyan szinten, hogy még a menü is remegve megy. A gyári gb-el launcher nélkül a legstabilabb. Feladtam a kisérletezést, nagyon unom el lesz adva mert ezzel a telefonnal valami nagyon nem stimmel..
2013. máj. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Mentek a zöldek!
2013. jún. 1. 22:34
 7/8 wolf922 válasza:

Üdv mindenkinek nekem a gyári is ezt csinálta a 2.3.6-os rendszer 5 hónap után, aztán fel raktam a magyar 4.1.2 jelly beant 2 hét-ig lehetett használ aztán szinte semmit nem lehetett vagy csak nehezen, be vittem a szervizbe ott megint frissítették 2 nap el teltével megint lefagyott szaggatott nem lehetett ki kapcsolni meg untam be vittem megint a szervizbe fel küldték Pestre 2 hét-re, mikor vissza kaptam állítólag hardver hiba volt de ez nem csak az s advance-nél van így hanem több samsung-nál is, csak most megint 2 napja kaptam vissza de továbbra is csinálja ...

Most eladni nem akarom de bele vagyok fáradva hogy nem lehet használni, és ami a vicc hogy hiába van még garancia meg hiába van biztosítás is rajta nem cserélik ki de akkor most játsszak vele hogy két hétig szerviz két napig itthon :((( Ti mit tennétek? választ előre is köszönöm.

2013. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sztem az a baj, hogy egynéhány samsung galaxy s advance mobilt sima egymagos 1 Ghz-es procival rendelkezik. Ezekre csak is és kizárólag maximum 2.3.7-es android mehet rá, nekem már másfajta van. Ez 2x1Ghz és ezen van 4.1.2-es android... Amúgy én a fejlesztői beállításokban kikapcsoltam a háttérfolyamatokat és máris a 625 Mb memóriából 300-320 szabad, jobb az aksinak is.
2013. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!