Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol vennétek független okostelót?

Hol vennétek független okostelót?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni hogy hol lehetne venni megbizható és valamennyire olcsó telefont.

És milyet ajánlotok? Én nekem most megtetszett a lg 4x hd

csak szeretném tudni hogy ez mennyire jó vagy ebben az árban más teló?

Előre is köszönöm.



2013. máj. 26. 16:07
 1/3 fastresponse válasza:
Nagyon jó telefon nagyon megbízható sokan írták azt,hogy az aksí nem bírja sokáig aktív használat mellet na nekem ilyen gondom nem volt eddig 1,5 2 napot is kibír úgy,hogy agyon gyalázom ha nem akkor 4 napot is bír simán nekem is az van már 2hónapja lassan és semmi gond nincs vele szinte mindent tudsz vele csinálni a neten letölteni zenét,filmet,játékokat ingyen nagyon jó grafikája van hangos hangszóró dolby mobile,ha fel veszed a fülhallgatót. Egyszóval nagyon jó telefon. Itt a link ahol kapható függetlenül: [link]
2013. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Te is ott vetted vagy máshol?

Am köszi a válaszodat.

2013. máj. 26. 20:04
 3/3 fastresponse válasza:
Igen én is itt vettem.
2013. máj. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!