Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért esett le hirtelen a...

Miért esett le hirtelen a telóm akksijának a teljesítménye?

Figyelt kérdés

Van egy HTC One S telefonom és eddig volt hogy 3 napig is bírta egy töltéssel ha nem használtam, de most hirtelen már egy napot se bír ki még kikapcsolva is merül, már néhány napja ilyen. Egyszer már volt ilyen de megoldódott csak már nem tudom hogyan... Úgyhogy sztem szoftveres probléma lehet.

Ha felteszem 10-12 órára tölteni akkor újraformázódhat?



2013. máj. 27. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem már túl "öreg" az aksid. Nem púpos? Vagy ebből ki lehet szedni..? Mert ha igen, akkor cserélni kell. Sorry, de nem néztem utána.. :)
2013. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet kiszedi, de még csak fél éves a telefon és hetente háromszor töltöttem eddig...
2013. máj. 27. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem használod mostanában többet? Vagy nincs bekapcsolva a mobilnet?
2013. máj. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs semmi, se wifi, se net se Bluetooth, egész nap a zsebemben van de így is óránként 5-10 százalékkal megy le az akksi.
2013. máj. 28. 15:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó lehetőségként próbálj egy gyári beállítást csinálni. Ha ez sem működik, akkor szerviz.
2013. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagyis nyomjak egy gyári beállítások visszaállítását?
2013. máj. 28. 18:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként már rendeltem egy normális töltőt mert lehet az volt a baj h egy nem ehhez való töltővel töltöttem ami 650mAh-s 1 A helyett. Majd meglátjuk.
2013. máj. 28. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!