Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek 1 telenoros telot...

Ha veszek 1 telenoros telot használtan és veszek bele 1 új sim kártyát akkor azt hogyan kell aktiválni? A szolgáltatónál vagy itthon is lehet?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy van ez hogy most vagy számlázzák minden hónapban vagy pedig vannak azok a feltöltő kártyák amiket pl. postán is lehet kapni (az utóbbit jobban szeretném)
2013. máj. 27. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem régen úgy lehetett aktiválni egy feltöltőkártyát, hogy pénzt utaltál rá. Az előfizetést pedig aktiválták. Nem vagyok biztos benne, közel 10 éves a SIM kártyám. :)
2013. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fercsi23 válasza:

Otthon is lehet csak meg kell lened 14 nek és kell egy személyigazolványnak nálad lenni és asszem ahogy aktiváltad 3 napon belül 3000 forintra kell feltöltened nekem így volt de kérdezd

Telefonos ügyfélszolgálat :1220 (telenor)

Asszem a szolgáltatónál mármint hogy bent a boltban nem is lehet

2013. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha veszel SIM kártyát akkor a szolgáltató is tudja aktiválni,viszont otthon te magad is!De ez feltöltőkártyás SIM-re vonatkozik!

Az előfizetéses nem tudom,hogy van!

2013. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Feltöltős simet (Praktikum express) online a Telenor honlapján vagy a csomagon feltüntetett hívószámon tudsz aktiválni.

Havidíjas simet csak ügyfélszolgálaton tudsz igényelni és azt ott helyben aktiválják.

2013. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!