Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4-et szeretnék...

KisKujon kérdése:

Samsung Galaxy S4-et szeretnék vásárolni és mivel, hogy majdnem 200ezer az ára elvárom tőle, hogy teljesen "fullos" legyen Hol tudok kapni ilyet? Ilyenekre gondolok:

Figyelt kérdés

-8magos legyen

-1,9Ghz-es legyen a procija

-64gb belső memóriájú legyen



2013. máj. 27. 22:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

A Samsung Galaxy S4 csak 4 magos 1,9Ghz-es processzorral bír.

A 64gb belső memória pedig megint csak felejtős:

16 GB a belső memóriája minden Galaxy S4 készüléknek és ezt bővítheted MicroSD kártyával.

64 GB MicroSD kártya nemmellesleg 20e Ft körül van

2013. máj. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Tisztázzunk valamit. Nincs 8 magos S4 csak 4 illetve 4+4 magos ami a 4 mag egyik variációja.Ilyet csak GSM boltban lehet nálunk kapni. Ha a sima 4 magosat veszed akkor abban 4db qualcomm-os proci lesz 1,9Ghz-en Adreno 320 GPU-val.Ha a 4+4 magos verziót veszed akkor abban 4db Exynos Cortex A15-ös 1,6Ghz-s és 4db Exynos Cortex A7-es 1,2Ghz-es proci lesz PowerVR SGX 544MP3 GPU-val. Egyelöre még nálunk nem lehet kapni 64Gb-osat csak 16-osat.
2013. máj. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Vegyél iPhonet, az apple legalább nem 10 féle telefont árul egy néven, amilyeb pricesszor belepottyan alapon. Ennyi pénzért ilye gagyi iphone utánzatot venni, olcsó műanyag tepsi iphone áron, hulladék tucat android softverrel, 50ezret nem adnék érte.
2013. máj. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lenne iphone utánzat, mikor se a telefon formája, se a menüje, se semmi még csak nem is hasonlít rá... Az Iphonért már tényleg nem adék még 30000 forintot se. Csak is azért mert semmi extra nincs benne, amiért azt mondhatnám, hogy hűha. A Samsung viszont biztosít ilyen elvárásokat. Az emberek csak az alma miatt vesznek iphonet, mert hogy a Samsungnak egy normál logója sincsen amiért beleszerethetnének az emberek.
2013. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval nem értek egyet.

Az Apple, csak a minőséget jelenti.

Már leírtam pár témába, hogy nem mindegy, hogy a hardvert gyártják az operációs rendszerhez (samsungék) vagy az operációs rendszert írják a hardverre, illetve fordítva is (apple-ék)


Az Apple kerete nemesacél, az üveg pedig Gorilla Glass.

A Gombok jól össze vannak pakolva és az apple tudja mit akar. Nem érzel a telefonba csöppnyi bizonytalanságot se.


Hozzáteszem:

Édesanyám 3 (vagy 2 nem is tudom) éves iPhone 4-e SZAGGATÁS NÉLKÜL viszi a GTA Vice City-t.


A Samsung GS3-a pedig van,hogy már az Angry Birds-nél is szaggat.


A 4 magos processzor? Éjjen-éjjen, de egy kalap kakit se ér,ha az optimalizációja 0.


Jaaa igen,hozzáteszem jövőre kijön a Galaxy S5, szintén 200.000 ért, a használtpiacon meg eladhatod az S4-et negyedannyiért.


Az iPhone évekkel később is tartja az árát a kereskedelembe, nemhiába hozzáteszem.


És lehetek őszinte?

1 hónapja vettem meg az iPhone 4S-em és SOHA többé nem cserélném le a telefonom egy műanyag telóra :) Nem ér annyit,hogy szemmel görgethessek böngészőbe, minthogy feladjam ezt a minőséget.


Ha bármi baja van az Apple termékednek, nem szarakodnak,hogy na akkor kicseréljük ezt-ezt-ezt és visszaadjuk a vevőnek,hanem még ott helyben megkapod az újat.


Ja igen, Samsung GS4 újítás,a nyomkövethetőség, mekkora dobás mindenki oda van meg vissza.


Az Apple az iPhone 4-es korszaka óta rendelkezik ezzel!:)

A Samsungban még mindig nem találtam Siri-hez hasonló modult/alkalmazást.

A kamera szép, de egy bölcs ember aztmondta, nem csak a Megapixel számít.


A képernyő jó, de minek akkora, ha a 326ppi-nél nagyobbat már nem érzékeli a szemünk.

Persze, baszott jól néz ki a nagy kijelző, de ez még semmi.


Ja igen, 4 magos proci.

Erre csak annyit mondanék, hogy az iPhone 4S-be 2-van és szerintem csukott szemmel lekörözi a Samsung GS4-et. (Noha teljesítményre gondolok, nem telefonra ráhekkelhető alkalmazásokról, hisz tudjuk,hogy a szemmel tekerés is csak egy háttérben futó alkalmazás, kijön az első Custom Rom és máris megvan az APK fájl, amit aztán lehet rápakolni minden telefonra :) )

2013. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Először is. Gorilla Glass? csak parasztvakítás. Kicsit nehezebben karcolódik de az is könnyen karcolható, ráadásul ha leejted a földre ugyanúgy betörik. Egyébként meg hozzáteszem, hogy a Samsungokon id GG van ;)


Nem tudom hogy mi a baja az S3-adnak, mert nekem se az Angry Birds Se a GTA Vice City nem akad. Sőt a NOVA 3 sem, ami már egy elég komoly játék.


Úgy fél évvel ezelőtt, apám egy I4S-el jelent meg a házban. Persze, hogy nyomkodtam egy darabig. De, már a harmadik órában úgy lefagyott, hogy alig bírtuk újraindítani. Ráadásul, olyannyira felmelegedett, hogy már égette a kezünket. Nem nem 12 óráig nyomkodtam.


A másik meg az, hogy k*rva gyorsan lemerül, és nagyon lassan töltődik fel. Ha nem találtál olyan programot mint a siri, akkor b*szott szar vagy telefon teszteléséből. Mivel van rajta, a Samsung Voice.


A kameránál lehet hogy nem számít a megapixel, de még is jobb kamerája van a GS4-nek mint az I4S-nek, és az I5-nek. A Sony kamerájával meg versenybe se szállhat egyik gyártó sem.


Persze, hogy lassú a GS4 meg a GS3 ha telepakolod appokkal. Az iphonera még azt se lehet, mert alig találsz ingyeneset...

2013. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Bocsánat. a Samsungokon is*
2013. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
6-os válaszolóval 100 százalékban egyetértek.Az Apple minőségen kívül semmit nem tud felmutatni nem úgy mint a Samsung meg a Sony.
2013. máj. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Köhhöm. Nem akarok vitatkozni meg semmi.

Tudom, hogy ha úgy ejted betörik.

Az akkumulátor nap végére persze, hogy meg van gyötörve aktív használat mellett, de melyik okostelefon birja 1 napnál tovább?

Mellesleg nemtudom, nekem 1-1,5 òra és maxon van az akksi.

Az, hogy iPhonera kevés a free app az nem azért van, mert jobb a samsung, hanem mert biztonságosabb mint az android.

(androidnál letöltessz egy .apk-t és telepítheted is a telódra, iphonenál csak a store képes telepítést indítani)

tehát igen, ha nova 3-azni akarsz vedd meg és ne lopj.

Az Apple mit mutasson még fel? Nem fog szemmel görgetni nekem elhiheted, meg nem fogsz tudni rajta úgy filmezni, hogy közben játszol. Ha filmezel filmezz ha játszani akarsz játsz.


A töltött káposzta se jò mákostésztával..


Meg most jó kemények van egy 4 magos processzoruk (leszarom,hogy 8 magos, egyszerre mindig max 4 üzemelhet)

A gáz nem azzal van, hanem, hogy az i5 2 maggal produkál akkora teljesitményt mint Samsungék, függetlenül attól, hogy 2 éve lejárt cuccai vannak.


Ha olyan szar az Apple, elmész egy munkahelyre(IT) Csak Apple termékeket fogsz látni. Nyilván nem azért mert szar. Mellesleg ma volt szerencsém kipròbálni egy iPhone 4-en(sima) az általad említett Nova-t. Szépen,akadás nélkül ment.

Tehát, amit a Galaxy s3 produkál, 2 magos procival meg 1 giga rammal, azt Apple i4je 512 mb ram-al illetve 1 magos 800mhz-s procival is meg tudja csinalni:)


igazad van szar az apple és csak a logóért fizetsz :)

2013. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nemtudom, hogy egy Samsunggal kapcsolator kérdésnél hogyjön szóba az Iphone 4s, dehamár itt tartunk akk elmondanám h az is csökkent aki egy olyan telefonért kiad 130ezer forintot ami tudásilag max 70-et ér..

A másik meg h nemtudom mért annyira jó a minősége ha osztálytársamnak többet volt szervízbe mint nála a telefon aztán a végén inkább lecserélte egy Samsung Galaxy Minire( !!!!)

2013. jún. 4. 23:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!