Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csinaljak ha a telefonom...

Mit csinaljak ha a telefonom a google play-rol automatikusan a telefonra ment mindent, nem az SD-kartyara?

Figyelt kérdés
Hiaba allitom be, ennek ellenere is nagyon keves alkalmazast ment az SD-kartyara, a tobbit mind a telefon memoriajara. Emellett meg olyat se tud lementeni, ami elvileg raferne, de azt irja ki, hogy keves a tarhely.:s segitsetek legyszi!

2013. máj. 27. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen típusú teló?

Ki kell rootolni a legtöbbet ahoz, hogy SD kártyára tudj telepíteni.

2013. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dardius99 válasza:
Állítsd be,hogy máshova mentse el a fájlt.
2013. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért menti az SD kártyára azt a néhány fájlt, mert nem férne el a telefon memóriájában. Mivel a telefon maga képes az SD-re menteni, NEM kell rootolni a telefont, hiszen alapból képes rá! Beállítások - alkalmazások - letöltött / telepített. Amelyiknek viszonylag nagy méretet ír, az valószínűleg a telefonban van. Rátappolsz - áthelyez SD kártyára. Azt, hogy letöltés után hova telepítsen, nem tudod beállítani. Legalábbis ilyenről nem tudok.
2013. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hellosztok ***** válasza:
figyelj tesó én már ezt a kérdést magamnak fel tettem sokszor és mindig arra jutottam az tapasztaltam bármelyik okos telefon eddig a legújabb típus közül s advance meg sony nem tudom melyik volt kezembe meg van az enyém az y200 huawei az android meg symbian is ezt csinálja hiába állítod te be me van akár 30gb os memo kártyád direkt hogy tudj alkalmazásokat telepiteni rá nem tudsz mert úgy vannak beállítva ezek a telefonok hogy nem tudsz csak pár 2 3 db alkalmazást tenni a memória kártyára a mert annyit enged a telefon bár változó gondolom mindegyik nél másabb lehet egyik nél hármat másik nál többet nem tudom pontosan de a lényeg anyi pár játékot engedélyez a rendszer de nem sokat am meg az azért van mert hogy idézem az egyik szervizes csávot aki ezeket mondta a telefon hiába 200mb abból le jön a rendszer pl 20 mb abból te csak a 70-90%át tudod ki használni mert másképp túl terhelés veszélye lenne a telefonak lényegében pár db a telefonon pár db a memória kártyán ezen az el ven fut nak a telok de ez is változó mert van mikor engedi hogy mindet ki használd van amelyik teló de nem mind
2013. máj. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hellosztok ***** válasza:
az enyém az engedi hogy mindet ki használjam úgy hogy nem nagyon lehet érteni a telefonokat már túl bonyolítják
2013. máj. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!