Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S vagy Samsung galaxy s4?

Iphone 4S vagy Samsung galaxy s4?

Figyelt kérdés
telefont vennék de melyiket? az összehasonlítás alapján az s4 klasszisokkal többet tud..
2013. máj. 27. 22:36
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
30%
Nem egy kategória a kettő, az S4-nek még az Iphone 5 sem ellenfél.
2013. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
31%

ájfon:

[link]


samsung:

[link]


Egyiket se pártolom. Az Apple olyan szinten túl van árazva, hogy már-már röhejes, mintsem szánalmas.

A koreait azért nem venném, mert a Samsungokkal egyáltalán nincsenek jó tapasztalataim. Mindegy, hogy adroidos, vagy sem, 10 ezer, vagy 100 ezer az ára. Sajnos nálam elásta magát egy jó időre. Ha csak ez a két lehetőség van, akkor keresnék valami mást. Az iOS kezelőfelülete ocsmány szerintem és gagyi. A Samsungot ugye a rossz tapasztalatok miatt nem venném. Ha semmi más nem maradna, csak ez a kettő, akkor lehet, hogy az ájfont venném.

2013. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
10%

az s4 két kategóriával feljebb van:


4s - S2

5 - S3

5S (még nincs kint) - S4.


Samu S2 óta előbb dobja piacra a nextgen telefonját.

2013. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
most s2 van a kezem között jó ideje. nekem bevált de érdekel mások meglátása. tudom, hogy egy örök vita zengi körül az ájfont és a samsungot de nekem is az a véleményem, hogy kissé magas az ár a tudáshoz képest.. végülis majdnem az alma jelet fizetjük ki..
2013. máj. 27. 22:54
 5/42 anonim ***** válasza:
61%
Lehet hogy papiron jobb az S4, de felhasználói élményben soha nem fog megközelíteni egy iphonet, ez a gagyi műanyag sz.rdroidos tepsi.
2013. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
83%
én is így látom, ahogy az utolsó. ha nem is ilyen sarkalatosan, de eléggé egy kalap alatt lehet említeni. veszel egy 4S-t, olcsóbb is, mint az s4, mégis simán, "rettenetesen harmatgyenge" hardverrel is ugyanazt hozza, amit az S4. most az már csak porhintés meg parasztvakítás, hogy beledobnak ilyen hétköznapi használatra alkalmatlan dolgokat S3-tól akár, hogyha nem nézel a képernyőre, akkor megáll a videólejátszás, meg becsukod a szemed, kikapcsol a kijelzővilágítás, de akár nézzük meg az agyon reklámozott zenemegosztást, amire AppStore-ban már legalább 1-2 éve van alkalmazás(bár fizetős, de nem új dolog). szóval ez a "klasszisokkal többet tud" igazából semmivel nem tud többet. csak úgy próbálják eladni, hogy mindenféle csilivili f*szságot beleraktak, amit az android userek nagyrésze boldogan gyomlál ki root után.
2013. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
90%

Ne hasonlítsd össze a 2 telefont.

Az iPhone sokkal stabilabb, minőségibb termék.


3 hete vettem 1 4S-t, azelőtt Galaxy S3-am volt.


Hogy miért jutottam erre? Ki akartam próbálni, nos tehát tapasztalataim elsőkézből:


Az S3 néha beszaggatott, újraindult, mondhatni időnként instabil volt. Belassult, túlmelegedett amikor a kezedbem vetted pedig az a "játéktelefon" érzetem volt az iphone-hoz képest.


Az iPhone 3 hete folyamatosan megy, egyszer nem kellett kikapcsolnom, egyszer nem indult újra és egyszer nem fagyott be egy app sem. Egyszer volt egy 3 másodperces "fáziskésés"-e , de szerintem az is csak a mobilnet miatt volt (AppStore-ba). Az iPhoneon érezni, hogy egy telefon van a kezedben, jó anyagokból, nincs a fémkeret közt üres tér.


Kinek a pap, kinek a papné.

Soha nem voltam iPhone fan, ZTE Blade, Samsung Spica, Galaxy S2, Galaxy S3.


Most megvettem az iPhone 4S-t, elképesztő mennyire nem a logót fizeted ki,hanem a terméket.A logó a minőséget jelzi, rájöttem.

Soha nem veszek iPhone-on kívül más telefont,kivéve,ha az Android előrukkol egy ilyen elegáns és jól összepakolt telefonnal.


:)

2013. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
a szavaitokból tehát azt veszem ki, hogy a samsung csak tele dobálja sok felesleges kütyüvel a telefont, amitől vonzóbbnak, jobbnak tünteti fel a vásárlóknak és ezért estem én is bele, hogy jobbnak gondolom.. vagy sem? én egy 3gs-sel kezdtem.. mivel átverésbe keveredtem kiderült, hogy külföldi így lecseréltem egy s2-re. nagyon nagy dilemmába vagyok!! az anyagi része is nagyon fontos mert nem potyog a pénz a zsebemből (finoman szólva) így 3x meggondolom, hogy mire mennyit költök nem beszélve egy ilyen árkategóriájú telefonnál.nézelődtem voda, t-mobil.. alapból inkább a voda mellett pártolok. évek óta náluk vagyok viszont kicsit megingatott a t-mobil is mert egy fokkal jobb az ajánlat 4s-re. esetleg erről vélemény?
2013. máj. 27. 23:42
 9/42 anonim ***** válasza:
87%

Én aztmondom, az Apple minőség. Garantáltan 3-4 év múlva is támogatja majd az Apple.

Az iPhone 1 2007 januárban jelent meg, és az Apple támogatása most ér véget rá. 2013-ban. Ezidáig javításokat, foltozásokat, frissítéseket adott ki rá.

A 2 évvel ezelőtt megjelent Galaxy S2 milyen szoftverfrissítéseket kapott azóta,amit a Samsung adott ki hozzá?

Vagy a tavaly megjelent S3?


Ha minőségi terméket akarsz, korrekt garanciával (hisz bármi baja van nem javítgatják,hanem kicserélik egy az egybe) akkor az Apple-t válaszd.

A Samsung se rossz telefon és az S4 elég sok új dolgot hoz. De gondolj bele. Samsung Galaxy S4 idén még nagy dolog, jövőre már kimegy a divatból is jön az S5...


Az Apple pedig Apple marad jövőre is. Az iPhone 4S előreláthatólag az eddigiekből 2017 feléig támogatva lesz.


Engem pont ez nyert meg benne.Emiatt jutottam arra,hogy végül egy iPhone-t fogok vásárolni. Nem bántam meg egy pillanatra sem.


Egyetlen előnye az androidnak,hogy telepíthetsz külső forrásból, így rengeteg appot ingyen letölthetsz netről és felrakhatod az Androidra.


Sajnos iPhone esetében ez így elég macerás (Jailbreakelni kell hozzá, tehát mintha Androidot Rootolnál) és ha sikerült a jailbreak utána rakhatsz rá ingyen appokat is.


Persze kismillió ingyenes,magyar app van AppStore-ba, urambocsá,ha te GTA Vice Cityzni akarsz iPhone 4S-en (mert én azt akarok! :D) akkor nem az a $4 fog csődbe vinni. 1000 Forint pedig nem drága, főleg,hogy minden frissítés utána ingyenes és a garancia mellett támogattad a fejlesztőket is, aminek köszönhetően idővel meg fog jelenni a GTA San Andreas is telóra (vagy a GTA 4) .. :) És az iPhone vinni fogja!

2013. máj. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
66%
igen, az alkalmazások meg a másik dolog. lehet fizetni kell, de azzal a fejlesztőket támogatod, ha már az androidosok inkább más forrásból letöltik ingyen. ha fejlesztő lennék, inkább ott fektetném be az időmet a javításokba, ahol elismernek, nem ahol meglopnak.
2013. máj. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!