Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az árthat egy Sony XPERIA...

Az árthat egy Sony XPERIA S-nek, ha véletlenül egész éjszakára rajta hagyom a töltőn?

Figyelt kérdés
kb. 6-7 órág volt a töltőn. Sajnos úgy felejtettem. Ez árthat a telefonnak, vagy nem? Azért merült fel bennem ez a kérdés, mert kb. 1,5-2 óra alatt feltöltődik teljesen a legaljától a telefon.

2013. máj. 28. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz, bármeddig rajta hagyhatod
2013. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyitől semmi baja nem lesz, de ez az akármeddig rajta hagyhatod, azért túlzás:)
2013. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem árt neki, elektronika szabályozza a töltést, ha feltöltődött, utána már nem tölt bele többet két hét alatt sem. És bár nem tartozik a kérdéshez, leírom, hogy ezekt az akksikat nem kell kisütni, az első 3 alkalommal 12 óráig tölteni. Az ilyen hülyeségeket mind el lehet felejteni.
2013. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a megnyugtató választ. A boltban azt mondták, hogy ki kell sütni... Én megcsináltam 3x 12órán át töltöttem fel a telót kikapcsolt állapotban... De ahhoz képest, hogy mire meglett a micro sim ezen meg sem lepődök. 1 hétig szarakodtak vele hogy meglegyen, mert abba a qrva tmobilba a telók 60%ába micro simk ell, de nálunk nem volt 1 sem...
2013. máj. 28. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan gáz, hogy nem járnak utána az eladók az akksi témának. Miért osztogatják még mindig a 10+ éves tanácsokat? Nem feltétlenül az összes eladó hülye, de meg van az oka annak, miért nem hiszek az eladóknak és nézek utána én a dolgoknak. Az meg a másik gáz dolog, hogy a felhasználók nem olvasnak használati útmutatót, továbbá sokszor nem néznek utána mit vesznek. A sim kártyát pl. a telefon vásárlása előtt micro sim-re cseréltettem + vásároltam egy átalakítót, hogy működjön a régi telefonomban is. Így egyből használhattam az új telefont.

Nem csak a T-Mobile-nál kell micro sim a telefonokba, hanem mindenhol, elég sok új telefonba. Az, hogy a bolt nem tart készletet, az őket minősíti.

2013. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyetértek.. a legújabb készülékekbe pedig már nanosim kell, ha microsim nincs készleten, akkor vajon a nanoval hogy állhatnak? :DDDDDD
2013. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!