Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4. 0-s telefonon (zte...

Android 4. 0-s telefonon (zte grand x in) hogy működik a gépre (windows) a fájlátvitel?

Figyelt kérdés

Két lehetőséget ajánl fel, MTP és PTP. Média és kép. Na most a képek másolását a gépre nagy nehezen sikerült megoldanom, viszont a többi - az sd kártyán lévő - fájlt már nem látom, és az MTP nem is működik. Felajánlotta a telefon a következő oldalt: [link]

Innen leszedtem a fájlt, de az .dmg kiterjesztésű. A gond az, hogy ilyen formátummal még nem találkoztam és megint ott vagyok, hogy semmivel sem tudok rácsatlakozni a telefon sd kártyájára, mert a sajátgépben nem látom a meghajtót, a .dmg fájlt pedig még most sem tudom megnyitni. Hasonló problémája van e valakinek? Sikerült megoldani? Hogy? Előre is köszönöm a választ, segítséget!



2013. máj. 29. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a program aminek .dmg a kiterjesztése, az apple mac-hez van . És ott még a csatlakoztatásnál még kellene lennie egy lehetőségnek. vagy ha van hozzá program akkor azt telepítsd fel.
2013. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudodm telepítő lemezre gondoltál a telefonhoz? Úgy külön nem kaptam. Közben próbáltam konvertálni a dmg fájlt isoba, de ez sem volt megoldás. Esetleg egy play market app, ami működik is, olyat nem tudsz? Kifogytam az ötletekből. Nem hiszem el hogy nem lehet megoldani a fájlátvitelt windosra. Nagy kitolás lenne részükről. Nem várhatják el hogy mindenkinek maces gépe legyen.
2013. máj. 29. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán itt találsz valamit: [link]
2013. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Félig összejött. Megtaláltam az oldalon egy usb alkalmazást, DE mindig ott van az a de, szükséges hozzá windows media player 11. Ezt meg már végképp nem tudom honnan tölthetném le, hiszen ami van a gépen kilences azzal nem megy, és még csak frissíteni sem lehet.
2013. máj. 29. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:

A Microsoft oldaláról le lehet tölteni.

De a Google a barátod:

[link]

2013. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 samsam88 ***** válasza:

nekem is volt hasonló gondom, androidos telefonnal, és én külföldi oldalakon azt olvastam, h egy usb utlity kell...

nehezen megtaláltam, feltettem, azóta az usb mindent felismer, mist van nekemis grand x in-em, azt elsőre felismerte.

2013. nov. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!