Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van nekem egy Samsung galaxy...

Van nekem egy Samsung galaxy s3 mam és, honnan tudok letölteni a marketben fizetős alkalmazást ingyenesen virus mentesen? És, hogy eredeti is legyen meg ful ne csak demo?

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvasd át amit kérdeztél, és szerintem magadtól is rájössz a válaszra!:)
2013. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Marketből sehogy.Egy külső oldalról esetleg.A 4shared meg a Blapkmarket egész megbízható én még egy vírust sem kaptam be onnan.(na nem mintha olyan sok lenne belőlük)
2013. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget
2013. jún. 2. 00:50
 4/6 anonim ***** válasza:
(alkalm.név).apk vagy. jar
2013. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 frosty002210 válasza:
Androidon .jar fájlok nem mennek, csak az .apk kiterjesztésű fájlok, ezeket meg le tudod tölteni 4sharedről, ami egy nagyon jó oldal :-)
2013. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom, de a 4shared nél végig kell csinálni az installálást és lekel tölteni más appokat, hogy menjen, telepítse.

De azért köszönöm.

2013. jún. 6. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!