Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Beleejtettem a...

Segítség! Beleejtettem a telefonomat a vízbe!?

Figyelt kérdés

Ma délután olyan 3 óra körül beleejtettem a telefonomat egy kád vízbe.Azonnal kikapcsoltam,szétszedtem és alaposan megtörölgettem/hajszárítóztam. Visszaraktam mindent a helyére és szépen bekapcsolt semmi gond nem volt..gondoltam megúszom ennyivel.De 6óra körül egyszer csak elment a kép és működik az érintőképernyő csak kép nincs hozzá.Úgy értem hogy ha ki akarom oldani akkor rezeg amikor hozzányúlok normálisan meg a hangerő gombokra is reagál,pittyeg és néha előtűnik a kép de vissza feketedik.

Segítsetek mit csináljak.



2013. jún. 1. 18:27
 1/6 A kérdező kommentje:

Fehér foltok is megjelentek a képernyőn

SEGÍTSETEK MIT CSINÁLJAK?

2013. jún. 1. 18:29
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezerszer, nem is ezerszer, milliószor le lett írva, vsak rá kellene keresned.

1. Vízbe ejtett cuccból akku ki azonnal.

2. Lehetőség szerint szétbontani.

3. 3 nap száradás minimum.


Gondolom nagyon sürgős volt bekapcsolni a telefonod.

Az a baj hogy a benne maradt víz az akku áramával eleszi a panelon a vezetősávokat, és azt már senki se fogja neked visszacsinálni akármennyire is szeretnéd.

2013. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el …
2013. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keresztet rá, és könnyes búcsú.
2013. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szétszedtem és kiraktam száradni most bekapcsolatam és hibátlanul működik de azért hétfőig hagyom száradni.Remélem semmi baja nem lett..
2013. jún. 1. 20:30
 6/6 cooze válasza:
Ki kell tisztítani! Ne próbáld meg bekapcsolni, mert kijön belőle a füst:D. Amúgy ázott telefonok tisztításával foglalkozom. Ha érdekel, írj!
2013. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!