Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HELP! Valaki segítsen! Nokia...

HELP! Valaki segítsen! Nokia C3-01 telefonom érintőképernyője teljesen bedöglött - használhatatlan! A névjegyzékemet /pár névjegy a telefonmemórián van/ el tudom érni valahogyan egy billentyűkóddal esetleg? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

A telefon leesett és a jobb felső sarkában az érintőképernyő ilyen kis fekete sávokat ad ki. Az egész teteje a képernyőnek fehér és az egész képernyő nem reagál, csak a gombok. Azok szerencsére működnek. Ahogy kerestem a neten, egy csomó szervizkódot, meg ilyesmit találtam, de semmi hasznos. Légyszíves segítsetek, ha van valami ötletetek, mivel ha az összes névjegyem elveszik, nem tok mit csinálni, mert nincsenek meg másutt!

Előre is köszönöm a segítségeteket!



2013. jún. 2. 09:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha számítógépre dugod, nem lehet kiolvasni a névjegyket?
2013. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!