Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsungról Sonyra váltás....

Samsungról Sonyra váltás. Nehéz lesz megszokni?

Figyelt kérdés
Eddig sosem volt Sonym, sosem fogtam a kezembe sem. Xperia z lesz, galaxy ace-rol.
2013. jún. 2. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Áldani fogod a napot, mikor lecserélsz egy Samsungot egy Sonyra.
2013. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát gondolom, hogy gyorsabb, nagyobb, "okosabb" lesz, mert jó drága, de mégis majdnem egy téglatelefonról beszélünk. :D szóval szerintem keresek egy téglát rárajzolok egy telefont, és megpróbálom megszokni. Xdd

Alig várom, hogy megérkezzen a rendelés. ^^

2013. jún. 2. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Galaxy Ace-ről bármilyen telefonra(akár márkán belül is)egy igazi megváltás váltani.A Z meg egy jó telefon.
2013. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is most tervezek váltani Sony Ericssonra, nagyon vármo már :)
2013. jún. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vegyél te is Z-t ^___^
2013. jún. 8. 09:51
 6/7 Vortrex ***** válasza:
Már biztos nem aktuális a kérdés, de ez akkor is zavar, te nem csak Samsungról váltottál Sonyra, hanem egy alkategóriás mobilról egy csúcskategóriásra, és ezen van a hangsúly, nem azon hogy ekkora lenne a minőségbeli különbség a 2 gyártó között.
2013. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csakhogy a Sony legalább frissíti is valamennyire a szoftvert, az én Galaxy S-em nem kapta meg (pedig anno felsőkategória volt) csak a 2.3.6-ot, amire utána cseréltem, a kis szotyi Xperia Mini Pro, de a többi 2011-es sőt pár 2010-es Xperia is megkapta az ICS-t, persze a Galaxy Mini 2-re is ígérgették a Jelly Beant de nem kapja meg végül úgyse, mondván nem bírná el a hardvere. Aha...persze. Az ICS-t sem kapta még meg pedig mióta ígérgetik. Ennyit a Samsungról. Mellesleg egy nyomorult led villanót nem tudtak a Galaxy S-be beleszuszakolni, de a reklámra tudnak költeni. És az alsókategóriában hadd ne mondjam mi folyik, a Sony egyedül 2 túlárazott telefont adott ki (Xperia J és E)
2013. aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!