Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy okostelefon vagy egy laptop?

Egy okostelefon vagy egy laptop?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni ,hogy melyik lenne jobb választás mivel a mai okostelefonok mar olyan fejlettek (majdnem) mint egy laptop! Játszani és filmezgetni mindkettőn lehet. De nem tudom,hogy az internetelérés ugyan olyan-e egy okostelefonon ,mint egy laptopon. Es meg egy óráig sorolhatnám mindkettőnek az előnyét hátrányát.Ezert nem tudok dönteni!

#okostelefon #laptop #okostelefon vs laptop #okostelefon vs. laptop
2013. jún. 2. 12:50
 1/5 dirtboy ***** válasza:

van pc-d?

most milyen telód van?

tudnád hordani amagaddal a laptopot?

milyen árkategóriában gondolkozol?

ezeket válaszold már meg.

2013. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van géped otthon akkor okostelefon. Mivel bárhol tudsz netezni ha van neted, vagy ahol van wifi. Laptop meg csak wifivel.
2013. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha otthon van géped akkor okosteló, ha nincs akkor egyértelműen laptop, egy telefon egy PC-t még nem helyettesíthet.
2013. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pc-m már van .Most egy Nokia 6303i telefonom van.A laptop hordozása nem lenne gond.Egy olyan 200 ezer forintos árkategóriában gondolkozom .
2013. jún. 3. 18:01
 5/5 dirtboy ***** válasza:

akkor én telót vennék vagy esetleg dobjál rá még 30ropit és akkor lehetne egy király nagy képernyős, f asza hardverű telód meg egy tableted is, az asus padfone 2 személyében.

ha nem ismernéd akkor ez az.

[link]

2013. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!