Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom visszahozni a...

Hogyan tudom visszahozni a tálcát a tabletemen?

Figyelt kérdés

A tablet márkája: DPS dream 7

Titanium backup pro-ban elnyomtam valamit és eltűnt a tálca és hogy új romot tudják rá tenni ahhoz kéne a tálca mert anélkül nem tudom csatlakoztatni a géphez válaszotokat előre is köszönöm


2013. jún. 2. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vagy törölted, vagy hibernáltad Titanium Backup-ban. Úgy tudod visszahozni, ha visszamész és újra aktiválod, viszont ha letörölted és backup-ot sem csináltál akkor sokkal nehezebb lesz
2013. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ennek a tálcának ahol vannak azok a gomb helyesítők annak mi a neve?
2013. jún. 2. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Navigation bar, legalábbis gondolom erre gondolsz. Viszont Titanium Backup-ba nem biztos, hogy ez ilyen néven van fent.

A legegyszerűbb talán az lenne, ha ezt letöltöd: [link]


Ezután ha amúgy is felraksz egy új romot akkor ott már úgyis ott lesz a navigation bar.

2013. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2013. jún. 2. 21:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam de nem jó rájöttem hogy a garancia is rajta van és azt nem szeretném ha elúszna róla és kéne az a tálca mert amikor rá csatlakoztatom pc-re akkor ki adja azt a menüt hogy usb-tár ki-be kapcsolása és azt kellett volna megnyitni de ezzel a programmal nem tudom megcsinálni
2013. jún. 4. 20:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Factory resetet kéne nyomni, kapcsold ki, aztán menj be a recovery menübe. Minden készüléknél máshogy kell, legtöbbnél nyomni kell a halkító gombot és a bekapcsoló gombot egyszerre, addig tartsd nyomva, amíg elérsz a recovery-be, és ott kéne lennie egy factory reset nevű pontnak.
2013. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megcsináltam de úgyse adta vissza
2013. jún. 5. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!