Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyivel jobb egy iPhone,...

Mennyivel jobb egy iPhone, mint egy más okostelefon?

Figyelt kérdés
Telefont vennék nyár végén, és az iPhone4, Sony Xperia J, vagy Huwei Ascend G510 jönne szóba, de leginkább az utóbbi kettő, mivel az iPhone-t drágállom. Minden attól függ, hogy sikerül-e nyári munkát találnom. Ha sikerül, akkor valószínűleg alma, ha nem akkor maradok a 40-50 ezres kategóriánál. Ha tudtok más jó telefont ennyiért, akkor ötleteiteket szívesen fogadom!

2013. jún. 2. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
egyiket se. inkább lumia 620 .
2013. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Xperia U vagy sola lenne a jó ennyiért.
2013. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy amit #1 írt, Lumia 620 sem rossz, ha bejön a WP.
2013. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az apple-nek az a titka (és ezt a fikázók nagy része nem veszi észre), hogy csak egy vasra kell fejleszteni, így nagyon kevés hiba lehetőség van a szoftverben, bár néha előfordul. Én iPhone-os vagyok, már 5 éve és ismerem az Androidos telókat is, annyival kezelhetőbbnek érzem, mint a droidot, hogy nem váltanék semmi pénzért.
2013. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az előzőhöz, semmi pénzért nem cserélném!

Ezt a letisztultságot, eleganciát nem lehet utánozni.

2013. jún. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5


"Letisztultság" és "eleganciát" hagyjuk, mert hülyeség.

Tetszik neked az iOS, oké, ez érthető, mert nem egy szar OS, tényleg nincs vele baj, csak az ilyen idióta szövegeket mellőzd, mert hidd el, utánozni lehet nem lehet, de jobbat csinálni nála lehet, és már sikerült is.

2013. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokkal, hidd el, fogj egyszer egyet kézbe és kezd el használni, és ne hallgass a sok technikai adatokkal átmosott agyu szardroid fanokra.
2013. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-nak, nem idióta szöveg, én sem iylen hangnemben beszéltem veled szerintem semmi okod sincs, ugyanis ezt csak azért mondhatod mert még nem volt iPhoned.. :) amúgy meg kinek a pap kinek a paplan. De mondjad akkor azt a jobbat, hallgatlak ;)
2013. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!