Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte skate vagy Sony Ericson...

Zte skate vagy Sony Ericson live with walkman?

Figyelt kérdés
Melyiket a jobb?
2013. jún. 2. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Sony, nem kérdés. Bár annak nagyon kicsi a képernyője, de amúgy jó.
2013. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem live with walkman-en van és szerintem azt vedd meg! haveromnak skate-je van és iszonyatosan akad rajta az egész rendszer...ráadásul azon csak 2.3 van, míg a sony-n 4.0-ás android és erősebb is a processzora! meg a vakut lehet használni lámpaként, a skate-en nem...csak a kijelzője nagyobb a skate-nek: 480x800 (4,3') míg a walkman-nek 320x240 (3,2').
2013. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
eddig skate-em volt, de sok volt vele a baj. A kamerája egy rakat kaki. Úgy hogy nem futott alkalmazás akadozott, a menü meg minden. Ajánlottak egy cserét egy sony lww-re. Elpattant az agyam és belementem, de nem bántam meg. igaz kicsi a kijelzője, de sokkal erősebb. a kamerája nagyon tuti. Kíváncsi lennék más véleményére is. Várom a kommenteket :)
2013. jún. 2. 21:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Skete vakuja ha be van kapcsolva fényképezés közben, akkor is villanik ha nappal szembe fotózol, ha sötétben közeli tárgyat fényképezel full világos lesz minden. Arról nem is beszélve hogy telefonálás közben a fényérzékelője kikapcsolja a képernyőt, hívás befejezésekor nem kapcsolja vissza, és csak a ki bekapcsoló gombal lehet befejezni a hívást, ha beállítom. A kijelzője nagyon tetszett, egyedül a szép kijelző hiányzik a sony-ból. De nem bántam meg a cserét, annak ellenére hogy mennyire bizonytalan voltam. Ja még annyit a zte-ről hogy a hangszórója is gagyi, recsegős, nem úgy mint a sony-nak.
2013. jún. 2. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!