Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Itunes-ban vásárolni hogy kell?

Itunes-ban vásárolni hogy kell?

Figyelt kérdés
Vettem egy iphone 4-et és le szeretnék tölteni egy játékot, nagyon olcsó 0,89 euró. Attol félek hogy ha összetársítom bankkártyával,többet fog levonni,vagy összevissza fog levonni,meg bármikor le fog vonni pénzt róla..Sajnos nem értek még hozzá elég kezdő vagyok ehhez,olvastam hogy ki lehet kapcsolni hogy véletlenül se vonjon le dolgokat,de én csak egyetlen egy játékot szeretnék letölteni..Valaki nem tudná leírni hogy hogyan működik ez vagy megosztani a tapasztalatát? Olyat is olvastam 500 ft-ot levon,de azt visszaadja csak ellenörzi a kártyát..olyat lehet hogy letöltök egyj átékot,aztán vissa kikapcsolom a bankkártyát mint amikor regisztráltam apple ID-ra none kártyával?

2013. jún. 2. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem fog letölteni semmit csak úgy. Az Apple elég kényes az ilyesmire.

Vásárlás előtt és közben csak nyolcszor kérdez rá hogy biztos-e :)

2013. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :),sokat olvastam hogy volt olyan gyerek aki freemium játékok miatt rengeteg pénzt elnyomott pl ugye ez a Real Racing 3 asszem,hát kicsit megilyedtem..
2013. jún. 2. 23:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyat lehet hogy hozzáadatok egy bankkártyát,aztán elveszem az accounttól ?
2013. jún. 2. 23:22
 4/7 anonim ***** válasza:

A hülyegyerekek nem mérvadóak.


Nyugodtan leszedheted vásárlás után, de minek?

2013. jún. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 reptoid ***** válasza:

A beállításokban be tudod állítani, hogy minden egyes vásárlás előtt kérje el az apple id-et. Ezt azért nem szokta az ember csak úgy véletlenül bepötyögni. Az alkalmazáson belüli vásárlásokat is ki lehet kapcsolni, így végképp hülyebiztossá tenni a telefont :)


Egyébként el tudod távolítani utólag majd a bankkártyát, ha gondolod, de tényleg felesleges.

2013. jún. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
huh köszönöm! annyi a másik kérdésem,ha egy program 0,89 euró,akkor az pontosan ugyanannyit fog levenni csak ft-ba? nem fog még rátenni ilyen 500 ftokat?
2013. jún. 4. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyit fog levenni. Sőt, elég jótékonyan számolnak, azaz az aktuális ár alatt fognak neked számolni.
2013. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!