Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudok leszedni Samsung...

Raidmax kérdése:

Honnan tudok leszedni Samsung omnia pro (b7610) telefonra stabil androidos rendszert?

Figyelt kérdés

[link]


Még mielőtt valaki irná hogy "úúristen hát hóógy"már sokat(8)verziót kipróbáltam ,futottak elég stabilan is de a wifi driverrel és az energiagazdálkodással voltak főként problémák. aki tudna linkelni tesztelt vagy esetleg általa kipróbált rendszert megköszönöm.Jah és azért kell mivel a windows 6.5 is el van felejtve ,sőt nemhogy leálltak a támogatással még le is offolták a szervereket:)



2013. jún. 3. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem stabilat sehol hisz nincs rá eredeti.
2013. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért várod el, hogy legyen egy tökéletes android rá arra a vasra, amit marhára nem ez alá terveztek? Ha majd főállásban fizetsz egy tucat xda-s arcnak, hogy ezzel foglalkozzanak pár hónapot, talán jobb lesz az eredmény :) Inkább keress egy faszántos wm-t rá és örülj neki :) Wm programokat meg most is ezerszámra találsz a neten.
2013. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem ti ketten most mire hajtottok?:D a negativokra?Azt kérdeztem honnan lehet letölteni,ill aki már foglalkozott ezzel irja meg a tapasztalatát,ezzel szmben első komment "nincs eredeti rá" 2. komment"miéért?" nem ilyen válaszokra vagyok kiváncsi de leirtam:) h miért,értelmes és stabil wm 6.1 és 6.5 el se nagyon találkoztam pedig ARRA VAN EREDETI!!!!!!!!! igaz mégse találok 1 oem 6.1 és 6.5-t:)jelenleg 1 gyors igaz karakter kódolási problémákkal küszködő rendszer van rajta:)és igen próbáltam kies,pc new studioval frissiteni gyárilag csak sajna a gyári samsung szervereiről is letörölték az eredeti rendszereket..így a program is csak annyit ír ki nem sikerült a szerverhez kapcsolódni,NEM tűzfal router és egyéb ok miatt nyugi előre mindenkinek:) mert más telokat lazán ezzel a géppel és szoftverrel frissitettem már :)rem így világos és érthető voltam!

am [link] ők foglalkoznak vele ,és egyéb forrásokból is szereztem be de kiváncsi voltam h valaki ismer-e más fejlesztői csoportot/csapatot/müködő rendszert:) rem a következő hozzászólás hasznos lesz ha nem állok mindenkinek szövegértelmezési/szövegértési különórákat!

2013. jún. 4. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!