Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb mobil? A HTC...

Melyik a jobb mobil? A HTC One vagy a Sony Xperia Z?

Figyelt kérdés
Mobilt akarok venni, szerintetek melyik lenne a jobb választás!? Előny hátrány stb. Különösen azok véleményére lennék kíváncsi akinek személyes tapasztalata lenne valamelyikkel! Nekem HTC One X-em volt azzal teljesen megvoltam elégedve, de a Sonyval is szemezgetek.

2013. jún. 3. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Háááát, szeretem a Sony-t, de a HTC erősebb, és jobban is néz ki. Jobb a képernyője is. Nekem egyik se volt, de volt szerencsém mind2höz. A HTC már magában a képernyővel jóval nagyobb előnnyel indul, itt nem a 20 PPI-re gondolok. Erősebb a HTC hardvere, viszont sz.rabb a kamja! Sötétben ok, de világosban nagyon gyenge.. nem lenne rossz, ha nagyobb pixelszámú lenne. Lehet ultrapixel így meg úgy, a 4 MP akkor is kevés a 13hoz képest. Főleg h a Sony elég erősen foglalkozik is a Z fejlesztésén, javításán, mostanra sikerült szinte minden kijavítani rajta, főleg a kamerát. Lehet a Z este nem olyan jó mint a HTC, de kirándulni, túrázni, várost nézni pl nem este szoktál menni (legalábbis én nem). Persze a Z előnyére szól, h olcsóbb, de a HTC fejlettebb, hangosabb, jobb képernyő, proci, és jobban is néz ki (szerintem). De mondom, egy Z-t se vetek meg... :D
2013. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
JÓl értelmezem, hogy te akkor inkább a HTC-t vennéd :)?
2013. jún. 5. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a HTC-re szavaznék, viszont az addig jó, ameddig garanciád lesz rá, mert lehetetlen roncsolás nélkül szétszedni, és akkor ha elromlik, és nincs garid, akkor szopacs. Az Xperia Z gyengébb hardverileg és a kijelzője valamivel rosszabb, mert elég fakó és a betekintési szöge nem a legjobb.
2013. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!