Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Memóriakártya tönkremegy a...

Memóriakártya tönkremegy a vízben?

Figyelt kérdés
2 hete beleejtettem a Balatonba a telefonomat akkor nem volt lehetőségem kiszedni a vízből kb 1.5 méter mély. Most megint megyek a hétvégén, érdemes megkeresni a telefont? Nem a teló érdekel mert az gondolom menthetetlen hanem a benne lévő memóriakártya amin voltak adatok.

2013. jún. 3. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt már az is meghalt.
2013. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nemtomnemnem válasza:
Szerintem még működhet, érdemes megnézni ha arra jársz !
2013. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
még működhet de nem hiszem, hogy megtalálod a telefont
2013. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ha valakit érdekelne. Aug 17- én annyira tiszta volt a Barcsi és vagy fél méterrel kisebb nekiálltam keresni a beleesett telefont és láss csodát, megtaláltam. Egy Nokia 6303i van szó.- A telót 05.20- án ejtettem a vízbe.- Kivettem mindkét kártyát és működtek. Az aksi szétfolyt , de más nem látszott rajta. Miután ugyanilyen telót vettem kipróbálta az vaksival de nem működött. Viszont a héten csütörtökön megint kiványcsiságból kipróbáltam és nem fogjátok elhinni a telefon bekapcsolódott és tudtam vele telefonálni! A kijelző eléggé megsínylette mert fura szine lett, de minden működött rajta. Úgyhogy szerintem ez egy nagyon jó telefon. De sajna az öröm nem tartott sokáig mert rá egy órára kiírta, hogy nincs térerő és az az ikon el is tűnt a telefontól, így telefonálni nem tudta többet vele, de szerintem az is csoda, 3 hónapig a vízben van és beindul a telefon.

2013. aug. 25. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!