Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnék Google Play-ről...

Hogy tudnék Google Play-ről fizetős alkalmazásokat ingyen beszerezni?

Figyelt kérdés
Szóval a Google Play-on van rengeteg fizetős alkalmazás, na én ezek közül szeretnék néhányat beszerezni. Úgy hallottam van ilyen program, amely a Google Play-on fent lévő fizetős alkalmazásokat is ingyen le tudja tölteni.

2013. jún. 3. 16:58
 1/6 |Orfeusz| ***** válasza:
63%
NINCS ilyen univerzális program. Vannak olyanok, amik néhányat ami rendesen 1$ lenne azt ingyen le lehet szedni, ha kipróbálod 2 ajánlott progijukat (pl Getjar) Viszont a neten ugyanúgy fennvannak .apk fájlként mint a PC-s programok.
2013. jún. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Beírod a Google-ba a kiválasztott alkalmazás nevét, mögé írod,hogy apk és enter.


Ott keresgélsz és amint lesz találat letöltöd.


Pl:

gta vice city apk

2013. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jófej:D ***** válasza:
100%

Valahonnan töltsd le a blackmart etet.itt minden ingyenes és frissíteni is lehet az alkalmazásokat (általában).

Olyan mint egy ingyenes google play.


Ha jól emlékszem én innen töltöttem le:

[link]

2013. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jófej:D ***** válasza:
92%
De vírusok lehet hogy itt is vannak ( bár én még nem találkoztam velük) úgyhogy ha félsz tölts le egy vírusírtót. Pl. Zoner
2013. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Thx a helpet!
2013. jún. 4. 15:15
 6/6 hhhhgvzbjnninbh válasza:
4shared
2013. dec. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!