Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Tipo telefon...

Sony Xperia Tipo telefon használói! Az a problémám, hogy ha fülhallgatóval akarok zenét hallgatni, akkor az nem hallatszik ha énekelnek, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Több fülhallgatót is kipróbáltam,de mindegyikkel ilyen...

2013. jún. 3. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit akinek ugyan ez volt a gondja szintén Tiponál.Szerintem gyári szoftver hiba.(nem biztos)
2013. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem egy Samsungnál volt ilyen problémám, nem mindegy., hogy a fulhallgato csatlakozoja milyen. Van feher es fekete csikos, probald meg azt kicserelni.
2013. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nokia fülhallgató akkor ne csodálkozz ha ratyi. vagy ha nem nyomod bele rendesen a csatlakozásba
2013. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem nokia és rendesen beledugom. az xperia x8-om fülhallgatója és felismeri csak szarul szól. meg volt már benne samsung fülhallgató is meg mit tudom én milyenek..
2013. jún. 25. 00:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Az x8 fülhallgatója ... Akkor azon sem kell csodálkozni ha nem jó, mivel más pólusú volt a csatlakozás(régebbi) olyanokat már kb legalább 2 éve nem gyártanak.
2013. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor milyet vegyek?
2013. jún. 26. 10:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Olyat ami biztos jó.

Sony MDR-EX50LP

Sennheiser CX-150

2013. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi:D
2013. jún. 27. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!