Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » WP8-as telefonban is van...

WP8-as telefonban is van asztali nézet mód, mint PC-n? Vagy Win8-as tableteken van ilyen?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs
2013. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy értettem hogy WP8on nincs, a Windows 8at futtató tableteken van
2013. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azokon a tabokon, melyek nem win8-at, hanem valami másik verziójú win8-at használnak, azokon is van? Most nem jut eszembe a neve. De 2 féle win8 fut a tableteken, ha minden igaz. Az olcsóbbakon van 1 másik verzió, a drágábbakon a rendes asztali.
2013. jún. 4. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Windows 8 RT amúgy a neve , van benne asztal is , de a hagyományos asztali programokkal nem kompatibilis, azok nem futnak rajta , itt látszik :

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=omD..

2013. jún. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi. :D

Azt olvastam az RT-ről, hogy az áll a legrosszabbul alkalmazások terén. Gondolkoztam rajta, hogy milyen jó lenne 1 ilyen. De az a baj, hogyha tényleg ilyen vacak a támogatottsága, akkor várok vele. Pedig maga a win8 tetszik.

2013. jún. 5. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!