Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SonyEriccson Xperia X8 vagy...

SonyEriccson Xperia X8 vagy Samsung Galaxy Y?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyiket
2013. jún. 5. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Van köztük kb 4 év az y javára. Még igy se tudod eldönteni?
2013. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ilyen jó telefonok közül én sem tudnék dönteni..

egyiket sem venném már, bár most nekem egy x8 van, két és fél éve használom, arra jó volt hogy tudom az androidot olyan szinten, hogy bootloader nyitás, rom, kernel csere, tanuló telefonnak tökéletes, de már nagyon lejárt az ideje.

2013. jún. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a 4 év inkább csak 1. De ettől függetlenül a kettő közül a Galaxy egy hangyaf@sznyival jobb. Használtan egy 8-10 ezer forint körüli árat megérnek.


Újonnan semmiképp ne vedd egyiket sem. Mennyért vennéd ezeket?

2013. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
x8-at újonnan nem lehet kapni, használmobilos üzletbe függetlenül 17-ért láttam tegnap, szóval nem nagyon éri meg.
2013. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat x8-om van de tom hogy már lejárt és nem mintha sok pénzem lenne de lecserélném és ezért kérdeztem
2013. jún. 20. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!