Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemesebb megvenni:...

Melyiket érdemesebb megvenni: Sony Xperia SL vagy SP?

Figyelt kérdés
Vélemények, tapasztalatok érdekelnének és hogy ki melyiket venné meg a helyemben?

2013. jún. 5. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tökmind1.
2013. jún. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

#1 Ülj le fiam, egyes a felelet!


Az SP jobb választás. Erősebb hardver, tovább támogatott. Egyetlen hátránya a nagyobb méret.

2013. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Egyetlen hátránya a nagyobb méret."


És ez már hátrány?

Ha kicsit csinál a sony az a baj, ha nagyobbat akkor az is...


Nem baj, hogy pl. a samsungnak 5 coll feletti telói is vannak...

2013. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Viszont drágább és a fényképezője se annyira jó, mint a másiknak. Ha jól tudom mindkettőnek beépített az aksija, ez mennyire nagy hátrány? Nem tudja valaki, hogy melyiknek mennyi ideig bírja az aksija?
2013. jún. 5. 23:14
 5/13 anonim ***** válasza:
2013. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
SP.
2013. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az SP szeintem is jobb választás lenne. pl. képzeld el a szituációt, hogy egy társaságban van, és te bejelented, hogy a telefonod neve SP.:D
2013. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak hogy szerintetek megéri-e annyival több pénzt kiadni rá, mint a másikra? Mert annyival azért nem tud több mindent szerintem. Ti hogy látjátok?
2013. jún. 8. 19:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát, én mióta kiadták, beleszerettem, mert nagyon megtetszett külsőleg. Ha telefont kellene vennem, akkor mindenféleképp az SP-t venném. Nem érdekelne, hogy ki mit gondol a nevéről, nekem akkor is tetszik a telefon. Ha olcsóbban akarod megvenni, akkor várj még pár hónapot, mert most azért is lehet drágább, mert most jött ki.
2013. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 |Orfeusz| ***** válasza:
Azért az SP Krait procija jobb az SL Skorpionjánál. Hiába dual @1,7GHz mindkettő.
2013. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!