Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 mobiltelefonró...

Nokia Lumia 800 mobiltelefonról mi a véleményetek, tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Negatív, pozitív vélemények, töltöttségi ideje...stb. Köszi!

2013. jún. 5. 16:33
 1/4 anonim válasza:
Én nagyon szeretem. A munkám miatt fontos, hogy Office alkalmazásokat megtudjak nyitni és minden probléma nélkül sikerül. Minden működik rajta, soha nem volt még vele problémám. Nekem eleinte 1-2 napig bírta az aku, de mostmár akár 3-4 napig is elvan, attól függ mire használom. Egyébként attól függ Neked mire kell? Mármint mire használnád, munkához is vagy csak játék, net, hívás, sms ilyenek...
2013. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mint a többi mobiltelefont: hívásra, üzenet küldésre, zene hallgatásra... Internet is van rajta, e-mailek rápillantása végett hasznos volna. Igazából a testvérem vette magának, de úgy döntött, hogy nincs is szüksége rá és gondolkodom, hogy elcsaklizom tőle. :)
2013. jún. 5. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem bánnád meg! :) Én másfél éve használom, és nem volt vele bajom...vagyis volt, egy fülhallgató csatlakozó cserém, de az egy külön történet. Korrektek voltak a fiúk a Nokia szervizben és elnézték nekem garanciába.

Gyors, egyszerű, szép. A Zune kelleni fog hozzá szinkronizálás végett. De megszokható. A net gyors, minden alap appot megtalálsz a piactéren, és minden ami egy hétköznapi használathoz kell letölthető.

2013. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :) Most töltöm le a Zune programot.
2013. jún. 8. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!