Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítene? [[gond van a...

Valaki segítene? [[gond van a zenével. Lent]]

Figyelt kérdés
Miért lehet az, hogy mostanában egy pár zenénél azt csinálja a telefonom, hogy a lekonvertált zenét behúzom egy mappába és a számítógépen ki is jelzi, hogy rajta van, amikor azonban a telefonon nézem, akkor sehol nincsen.. Nem néztem el, jó mappába tettem és a memóriakártyán néztem mert ugye, arra tettem rá a zenét elvileg. Miért lehet az, hogy mégse találom? Köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 5. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Leválasztod rendesen v. csak kihúzod a kábelt?
2013. jún. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kihúzom. XD Ez lehet a gond? Mert régen is így csináltam. De akkor most normál leválasztással megpróbálom. Köszönöm a választ!
2013. jún. 6. 22:24
 3/3 anonim válasza:
Ha esetleg úgy se menne próbáld meg azt hogy bluetooth-on átküldöd a telefonodra. (Gépről -> Telódra ha van a gépeden bluetooth) Vagy ha van mem. kártya olvasód akkor dugd be a gépedbe a mem.kártyát és úgy másold rá.
2013. jún. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!