Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iphone 4S vagy 5?

Apple iphone 4S vagy 5?

Figyelt kérdés

nekem a 4 dizájnja jobban tetszik de az 5 nek is nagyon bejön, de érdemes a dizájn alapján dönteni?

5 mindenben jobb csak az árban drágább


2013. jún. 5. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
sokak meg saját véleményem szerint nincs akkora különbség,. de hamarosan tán bemutatják az 5S-t. szerintem azt kellene megvárni.
2013. jún. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nézd én is a kettő között vacilláltam, az ár miatt döntöttem a 4s mellett, a t-től jóval olcsóbban el tudtam hozni, mint az 5. Néztem mind a kettőt és nekem személy szerint a plusz 1cm és a 16:9-es képarányon túl semmilyen újdonságot nem hozott. Én 5 éve vagyok iPhone-os és a 3gs-t cseréltem, de nem bántam meg, haver 5-öt vett, de nem érzem azt, hogy szükségem lenne rá. Plusz nekem van egy tucat kiegészítőm mellé, ami ugye a régi 30tűs dockolós verzió és nincs kedvem mindegyiket pluszba lecserélni. Viszont, ami az 5 mellett szól, hogy jóval tovább fogod tudni használni. Ha tartja magát az Apple a szokásaihoz, akkor idővel kikoptatja a régebbi készülékeit, hogy vedd meg az újat. Egyszerűen megszünteti a szoftveres támogatást.
2013. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!