Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor vagy akár egyéb...

Telenor vagy akár egyéb szolgáltatónál hogyan lehet a legolcsóbban telefonálni? (Kedvezmények, csomagok, stb. )

Figyelt kérdés

Telenoros vagyok, megnéztem a honlapjukat, de nem igazán találok olcsó (kártyás) csomagokat. Másoktól hallom, hogy pl. 10-20 Ft-os percdíjjal telefonálnak, meg hétvégén ingyen van, meg mindenféle, de nem látok ilyet. Milyen csomagot lenne a legcélszerűbb választanom és hol? Érdemes másik szolgáltatót választani?

"Hétköznapi" telefonom van, tehát nem androidos vagy internetes, stb.

Kinek milyen tapasztalata van?


Lehet, sokan azt fogják válaszolni, nézzek utána, stb., de engem a tapasztalatok érdekelnek, kinek mi jött be, stb.


2013. jún. 6. 13:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!