Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eladtam egy telefont, de a...

Eladtam egy telefont, de a vevő szerint nem működik - most mi van?

Figyelt kérdés
Vaterán sikerült értékesítenem egy vadonatúj telefont, de a vevő szerint a telefon nála nem indul el, a töltő jó, de az akkumlátor nem tölt és most szeretné visszakérni az árát. Azonban gyanús a dolog, hogy egy akksi nem nagyon megy tropára egy postai szállítás alatt. Félek, hogy nem ugyanazt a telefont akarja visszaküldeni és -amit én küldtem- jót meg megtartaná magának, s gyakorlatilag ingyen lecserél egy hibás készüléket az én jómra. Mit tudok tenni, hogy megvédjem magam? Az IEMEI szám csak a dobozon van lefényképezve...

2013. jún. 6. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
a telefon jótállását mindig másold le magadnak most már semmit nem tehetsz max személyesen találkozol vele
2013. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
így van, ha nagyon zavarja, akkor személyesen elmegy hozzád, semmiképp se postázz meg utalgass. másik részről meg mivel(gondolom) nem írtatok adás-vételit, nem nagyon tud mit csinálni. bizonyítani nem hinném, hogy tudná, hogy te küldtél rossz telefont és nem ő rontotta el. ezért mondjuk mindig, hogy telefont csak személyesen vagy hivatalos forrásból vásároljunk. ez neki a tanulópénz. mellesleg milyen telefonról van szó?
2013. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!