Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony okostelefonomhoz adott...

Fatalerr0r kérdése:

A sony okostelefonomhoz adott fullhalgatonak egyik fele halkabban megy mint a masik, ez igy van gyartva vagy valami baja van?

Figyelt kérdés
Azert kerdem mert ha pl egyik felet akarom csak betenni akkor ez kicsit zavar,amugy agybadugos a fullhallgato

2013. jún. 6. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megrántottad a "kábelt". Az agybadugós még jobban is kellene, hogy szóljon.
2013. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mukodni mukodik csak a bal fele halkabb mint a jobb,ha megrantottam akkor azt valahogy helyre lehet hozni?
2013. jún. 6. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Próbáld meg szétszedni óvatosan, ha nagyon zavar, hátha kontakthibás. Gondolom (ha tényleg állatul idegesít), akkor úgyis veszel újat, ha elrontod, ha nem. Ha nem zavar, akkor hagyd.
2013. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!