Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az lg...

Mi a véleményetek az lg optimus l9-ről?

Figyelt kérdés

t-mobilos vagyok , fun díjcsomagos előfizetéssel venném

(lg optimus l9 p760)



2013. jún. 6. 18:14
 1/7 A kérdező kommentje:
pls help ,mert telefon vásárlás előtt állok!!!
2013. jún. 6. 22:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyel olyat. Ratyi. Kamera nem jo, lassu, lefagy. Egyik barstomnak van es panaszkodik csak. Inkabb xperia p abba az arba.
2013. jún. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van. Ne hallgass az előzőre. Jó kis telefon, gyönyörű képeket lehet csinálni vele. A játékok sem szaggatnak.Ha van kérdésed szívesen válaszolok.
2013. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

oké, köszi a választ akkor megnyugodtam....

amúgy én kb.10-15 véleményt olvastam róla és csak pozitív volt

a kérdésem még az lenne:

1:Mennyit bír az akksi normál-intenziv használatnál?

(mobilnet,wifi,játék,esetleg online film)

2:Mennyire passzol a hálap?(a véleményeknél valaki olyant írt,hogy nem 100%ig passzol a hátlap ,de szerintem ez hülyeség)

3:Van rá adobe flash player?(a filmnézés miatt gondoltam)

most kb csak ezek a kérdések jutottak eszembe, ha eszembejut még valami akkor írok, és még egyszer köszi

2013. jún. 11. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Van az árában jobb telefon, de ha a szar kell, akkor vedd :)
2013. jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem normál használatnál (mindig be van kapcsolva), 2-3 napot bír az akksi, attól függ mennyit telefonálok, ha wifizek, játszom, mobilnetezek, akkor egy nap. A gps-em egész nap megy ha úton vagyok, meg egy bringás progi+ a zene, estére kb. 60% körülre merül le.

Van rá flash player, én a farmeramat játszom vele, filmet nem szoktam nézni. A hátlapja az enyémnek tökéletesen passzol, vékony, de stabil.

2013. jún. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi ,akk ez a telefon lesz
2013. jún. 12. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!