Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dps dream 9 JÁTÉK, ROOT,...

Dps dream 9 JÁTÉK, ROOT, Hasznos programok? :-)

Figyelt kérdés

Adott egy DPS Dream 9 táblagép. ( [link] )Most egybe 3 kérdésd szeretnék feltenni.


1.Milyen játékokat ajánlotok Erre a tabletre? Nem alap játékokat mint pl: (nekem ezek alapok :D)Minecraft, angry birds, templa run, stb... Szeretnék letölteni egy JÓ grafikájú max 500 mb-os játékot, és még más játékokat.(Ezek nem futank de ilyesmit szeretnék: Need for speed most wanted, gta3 stb... :)) Ezt egyszer előre köszönöm.


2. Hogy lehetne rootolni? Nekem van egy samsung galaxy mini telefonom, és azt úgy rootoltam, hogy letöltöttem egy file-t és Download módban feltelepítettem és lerootoltam a telefont. Valami ilyesmi módban szeretném rootolni ezt a gépet is, (ha lehetséges :)) Ha nem akkor írjatok más módot. Ezt is előre köszönöm. (xD)


3. Szeretnék hasznos programokat letölteni a tabletre,lehet, hogy most hülyeséget írok :D de olyan progi kell pl: amivel lehet gyorsítani a tabletet vagy kipucolja a romot. :D Előre köszönöm a válaszokat. :)



2013. jún. 6. 19:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!