Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Xperia S-en vagy az L-en...

Az Xperia S-en vagy az L-en futnak jobban a játékok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Xperia L, hardveresen is jobb, ráadásul a felbontása is kisebb, tehát még jobb.
2013. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért jobb a kissebb felbontás? Azt tudom hogy a GPU erősebb benne, csak a proci gyengébb
2013. jún. 6. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert akkor kevesebb pixelt kell kirajzolnia a GPU-nak.

És miről beszélsz? Xperia L-ben milliószor erősebb CPU (és GPU) van, mint az S-ben.

2013. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És nem zavaró a kis képernyő felbontás?+ha az L tényleg jó akkor olyat fogok venni
2013. jún. 6. 23:25
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja, és a CPU hogy lehet erősebb? újabb verzió? (csak mert az S-ben 2*1.5Ghz az L-ben pedig 2*1Ghz és ezért gondoltam, hogy az S erősebb)
2013. jún. 7. 07:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem zavaró, mert nem olyan kicsi a felbontás, hogy pixeles legyen, csak kisebb. Igaz, az S-nek jobb a kijelzője, de az L sem csúnya.


És CPU-nál nem csak az órajel számít, sőt, mondhatni a legkevésbé fontosabb. Az Xperia L-be krait magos proci van, az S-ben meg Scorpion mag. A krait az egyik legújabb, legjobb fajta processzor (igaz, L-ben csak krait 200-as van, ami "csak" egy gyengébb krait magos proci, de így is rohadt erős), a Scorpion meg nagyon régi, még 2010-es processzor, és akkor sem volt a legerősebb.

Ez olyan, minthogy egy PC-ben még ma is gyártanak 2 magos procit, de egyértelmű, hogy egy i3 milliószor erősebb, mint egy 10 éves, de szintén 2 magos processzor, még akkor is, ha az i3-nak mondjuk alacsonyabb az órajele.

2013. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad :) Szerintem akkor L-et fogok venni, mert a Telenor-nál találtam havi 3000 2 évig és így "csak" 47 ezer forint
2013. jún. 7. 12:55
 8/9 anonim ***** válasza:

T-Mobile-nál viszont ingyen elhozható, és havi 3200 az előfizetés díja, meg havi ~2800 a telefonra.

Igaz, így maga a telefon drágábbra jön ki, de ingyen elhozható.

Bár ha van rá 47k-d akkor jobb a Telenor.

2013. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Eredetileg az Xperia S-et akartam. úgyhogy igen van rá pénzem.
2013. jún. 7. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!