Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben jobb az Iphone, mint a...

Miben jobb az Iphone, mint a többi telefon? Miért mondják, hogy az a telefonok királya? Nem csak egy státuszszimbólum?

Figyelt kérdés

őszintén szólva, én is gondolkodom azon, hogy az Iphone 4s-t, vagy az az 5-öt vegyem-e meg.

Ugyanakkor arra gondoltam, hogy ajd jön ki az 5s, meg a 6, és akkor már elévültnek fog számítani az 4s, meg az 5 is.

Miért mondják, hogy az Iphone a telefonok király, a legjobb mindközül?



2013. jún. 7. 06:41
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Az iPhone leginkább csak egy státuszszimbólum.(föként a tinipics.k körében jellemzö ez az állítás)Az iPhone semmiben nem különb a többi telefontól.Ugyanúgy okostelefon,ugyanúgy operációs rendszer futtat és ugyanúgy lehet alkalmazásokkal bövíteni.Semmi extra nincs bennük.
2013. jún. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Minőség,nem egy ócska műanyag telefon.
2013. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Hát ha minőség az hogy 10cm-re leejted a földtől és betörik a képernyője... Szerintem az iphone egyáltalán nem jobb a vetélytársainál árban lásd sokkal olcsóbb és talán többet is tudó LG optimus 4x vagy egy HTC One X. Az iphone mivel apple ezért márkás, híres termék de szerintem kicsit magasabbra kéne emelni a szintjét a telefonnak hogyha felakarja venni a versenyt az egyéb gyártók legújabb készülékeivel...
2013. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Azért, mert az volt az első komolyabb okostelefon. Nem az volt az első érintőképernyős, meg nem találtak fel semmi újat az iPhone-nal, csak tökéletesítették ezt az egészet. És évekig nem volt ellenfele, tényleg az volt a legjobb, mert a többi ha hardveresen jobb is volt, szoftveresen nagyon gyenge. De az utóbbi kb 2 évben ez már egyáltalán nem igaz, Androidos telefonok lehagyták az iPhone-t, csak mivel régen az iPhone volt az egyeduralkodó, ezért még sokakban megmaradt, hogy az a telefonok királya.

Ma sem rossz telefon, minőségi anyagokból készül, jó az összeszerelés, elég erős, tényleg rendben van, viszont már nem a legjobb telefon.

2013. jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

akkor szerintetek most melyik a legjobb telefon? (szeretnék venni max. 180 ezer, de az csak jobb, ha olcsóbb)

-fontos h jó képeket csináljon

-megbízható, gyors, ne fagyjon le

2013. jún. 7. 18:54
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

HTC One-t mondanám, de a kamera miatt neked lehet nem lenne jó. Nem csinálsz rossz képeket, de nappal nem is a legjobb (este viszont a legjobb).

Ezután bár nekem nem tetszik, de amúgy jó telefon, és a legjobb a kamerája (pár Nokia csinál nála talán jobb képet): SGS4


De amúgy az iPhone sem rossz telefon, szó sincs róla, és a kamerája sem rossz, csak nem a legjobb. Szóval ha tetszik akkor az is szóba jöhet.

2013. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én nemrég cseréltem Android-ot iPhone-ra és az igazság az, hogy tényleg jobb, mint az Android. Sokkal gyorsabb, nem fagy le, az Android pedig mindig lefagyott, sokszor megtelt a rendszertároló, stb...
2013. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem attól függ van-e valamilyen gyártó ami szimpatikus neked (/ewsetleg pont amit hanyagolnál) Szerintem ha nincs bajod a HTC-vel akkor mindenképpen a HTC One lenne a nyerő vagy Sony-k közül 180-nál olcsóbb a Sony xperia Z
2013. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Státuszszimbólum...ez kb olyan, hogy sok emberben az ragadt meg, hogy NOKIA, és az egyenlő a telefonnal. Igen, valamikor tényleg a legjobbak voltak - ma sincsen másképp, csak az eladások másak- de mára változott a piac. És mivel a Nokiát az Apple taszította le, majd a Samsung előzte le eladások terén, így sokaknak az maradt fenn, hogy a Nokia már nem, az iPhone a legjobb.

Van, amiben tényleg a legjobb, de van amiben más a legjobb. Jelenleg a Samsung építi a legerősebb telefonokat. Akkor most ő a telefonok királya?? A válasz nem. Nincs olyan, hogy a legjobb telefon. Ízlések és pofonok. Nekem a Nokiák a legjobbak, a szolgálatatásaik miatt, másnak a Samsung az ereje és a sokoldalúsága miatt, mások meg az iPhone-t tartják jobbnak a megjelenésük, vagy más miatt, ami miatt szerintük jó.

Mindenkinek más tetszik, nem lehet mindenkire androidot erőszakolni.


De sajnos tény és való, hogy a kis tizenéves pícsák iPhone-ra nyomulnak, vagy az S3/4/Note2-re, mert azon lehet Facebookozni, és mert minőség, meg azzal lehet zenét hallgatni... No comment, Androidon, IOS-en és Windows Phone-on is lehet Fb-zni, zenét hallgatni és ott is vannak minőségi darabok.

2013. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!