Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android rendszeren alkalmazáso...

Android rendszeren alkalmazások SD kártyára. Hogyan, a legegyszerűbben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma vásároltam egy LG Optimus L9 készüléket (Android 4.0.4.), és szeretném, ha az alkalmazások az SD kártyára mennének. Hogyan tudom ezt elérni? Olvastam pár kérdést ezzel kapcsolatban, de mindegyikre olyan válasz született, ami számomra nem megoldható - az L9-en a Beállítások -> Alkalmazások menüben csak a Letöltött, a Futó és az Összes menüpont választható; ha konkrétan egy alkalmazásra megyek, akkor csak a Gyorsítótár törlése és az Alkalmazás törlése opció közül lehet választani. Tudnátok segíteni? Előre is köszönöm szépen! :)

2013. jún. 7. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű, formázni kell a memókártyát, és ezek közül telepíteni az egyiket: [link]


Előfeltétel a root és custom recovery, neten találsz tutorialt.

2013. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Link2SD nevű program. ROOT köteles.
2013. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!