Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok nekem valami...

Bitangjó kérdése:

Ajánlanátok nekem valami androidos telót aminek jó a kamerája?

Figyelt kérdés
Ha lehet 5mp-nél ne legyen gyengébb a kamera. Köszi előre is.

2013. jún. 9. 14:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Millió telefon van 5 megapixeles kamerával, de nem ezen múlik, hogy jó képeket csinál-e.
2013. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Xperia mini, xperia u stb...
2013. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Akkor szűkítem a kört kicsit. Olyan telót szeretnék "aminek jó a kamerája"!!! Nem konkrétan 5megapixeles kell hanem amivel már normális képeket lehet csinálni!!! Sony, Motorola nem kell! Így esetleg valaki?
2013. jún. 9. 15:04
 4/24 anonim ***** válasza:
sony mièrt nem kell?
2013. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Sose szerettem a sony telókat. Külsőre se jöttek be nagyon, meg az inkább zene mobil. Nekem meg a kamera fontosabb lenne mint a zene :)
2013. jún. 9. 15:46
 6/24 anonim ***** válasza:

"meg az inkább zene mobil"


Ez úgy ahogy van hülyeség, legalábbis az érintőképernyős Sony-kra egyáltalán nem igaz.


Egyébként SGS4 és a Nokia-k csinálják a legjobb fényképeket, egyik sem valami olcsó, de árat nem írtál.

2013. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Mivel nem nagyon érdekelnek a Sony telók, így csak a régi walkman miatt írtam h zene mobil. SGS4 kicsit drága már, meg annyira nagy telós se szeretnék, igazából a nokiát is kihagynám, a windows-os és symbianos telót nem szeretnék. Árban még nincs konkrét elképzelés, mert vagy használt teló lesz vagy T-mobil-nál részletre :) Csak h szűkítsük még kicsit a lehetőséget, akkor Samsung és Sony-ból (mostmár kíváncsi vagyok rá) tudnátok ajánlani 1-2 telót jó kamerával, max 80k-s új árral?
2013. jún. 9. 16:11
 8/24 anonim ***** válasza:

értelmetlen itt hüly'teni a népet...

..nagyon jól tudod, ha bemész egy GSM boltba, ott elédöntik a kívánságod szerintieket..

pézt vigyé..


addig álmodozz..

2013. jún. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Akkor végigjárhatnám az összes GSM boltot, mert mindegyikbe más választék van és ráadásul lehet h rámtukmálnak valami szart amit utána megbánok. Így meg utána tudok olvasni a telóknak amiket ajánlanak, és már konkrét elképzeléssel tudok menni a boltba h nekem mi kell. Ha jól tudom nem volt sehova odaírva h kötelező válaszolni a kérdésemre és mivel a válaszod nem sokat ér, felesleges volt fárasztani vele magad.
2013. jún. 10. 18:24
 10/24 anonim válasza:
a Nokia E7 8 mp
2013. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!