Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szoftver frissítés kiadásról...

Szoftver frissítés kiadásról ki a felelős? A gyártó vagy a szolgáltató?

Figyelt kérdés
Fél éve vetem egy Samsung galaxy s Advance típusú telefont és a Vodafone már fél éve ígérgeti rá a Jelly Beant (4.1.2) de eddig semmi. Se a Samsung nem tud dátumot, se a Vodafone, és már a Telenornál meg a T-mobilnál már rég kint van. Akármelyiknél megérdeklődtem eddig csak azt tudják mondani h türelmet kérnek, de meddig... fél éve, lassan háromnegyed csak az ígérgetés megy.

2013. jún. 10. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:

a gyártó kiadja, ez eljut a szolgáltatókig, akik a maguk kedvére csinosítják.

Sonynál kijött a gyártótól, az úgymond független szoftver, aztán azt flashtoollal fel is lehet pakolni, csak nem lesznek bent a szolgáltatód baromságai.

2013. jún. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hogy a Sony tulajoknak jobban kedvez ez az Android dolog. Odinnal elvileg nekünk is fel lehet tenni de akkor ugrik a garancia. Mivel a teló nem független így csak a gyártó által kiadottat érdemes feltenni(szerintem). Vagy a független fw-t, de abba azt hiszem van egy kis bug, meg akkor ugrik a gari.
2013. jún. 10. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
T-mobile sem adta még ki rá a frissítést.
2013. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

de, ők már kiadták... osztálytársam tegnap tette fel magának.


[link]


a jobb alsó keresőbe írd be hogy I9070P és ott lesz hogy t-mobile... csak a P-s verziót nézd, ne a simát.

2013. jún. 10. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezert is jobb iPhone-t venni, mert nem fugg a ki ba szott szolgaltatotol.
2017. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!