Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták az iPhone 4- em mit...

Ellopták az iPhone 4- em mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Ma délután ellopták az iPhone 4 8GB- omat. Rendörségi feljelentést tettem, de szerintem nem foglalkoznak vele. Mit csináljak?

2013. jún. 10. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tiltasd le a SIM-et, az IMEI alapján a telefont. Persze így nem is fogják megtalálni.
2013. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
#1, + vegyél tőle érzékeny búcsút!
2013. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
valami bíztatóbb? neten azt olvastam, hogy ha bekapcsolják a telót IMEI alapján a rendörség megtalálja, ez hogyvan?
2013. jún. 10. 21:34
 4/21 anonim ***** válasza:

Meg tudják találni ha van benne SIM kártya, és nem vitték ki külfoldre.

Saját tapasztalatomból mondom hogy a hajuk szálát sem fogják mozdítani, hacsak nem mész be sürgetni az ügyet..párszor..

2013. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha nincs kapcsolatod a rendőrségnél, akkor 1 v. a 1000-ből. Hacsak véletlenül nem találják meg a telefonod nem látod viszont.
2013. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Akkor most mit csináljak?!
2013. jún. 10. 22:05
 7/21 anonim ***** válasza:

Hívd fel legalább a szolgáltatód, vagy a magyar Apple ügyfélszolgálatot (már ha van ilyen) ők segíteni fognak.


Kicsi az esély rá, de néha megtalálják ezeket. Tudod, a remény hal meg utoljára.


Szerintem a letiltást, zárolást fogják felajánlani, és segíteni a kivitelezéseben.

2013. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Sirasd meg.


A sündőrségünk csak a kintfelejtett tábláknál lesben traffizáshoz ért, semmi máshoz.

2013. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

icloud.com-on jelentkezz be.

Egy próbát megér.Ha a telód netközelbe van, megtudod nézni (ha nem hülye az elkövető) hogy hol van pontosan és le bírod zárni. Ennyit tehetsz.A rendőrség nem foglalkozik telefon lopásokkal és főleg nem foglalkozik IMEI alapú beazonosítással, kivéve ha a telefonod komolyabb bűncselekményhez köthető.


Magyarországon több 100.000 függőben lévő telefonlopásos ügy van.


2001-ben ellopták a telefonom, bementem szólni. Ismeretlen tettes ellen lopás gyanúja miatt eljárást indítottak :) Van,hogy csak úgy benézek a rendőrségre,ha épp elmegyek előtte és nincs más dolgom,hogy mi a helyzet. :)


Semmit nem tudnak :) Mondták,hogy felejtsem el,hogy az valaha meglesz:)

2013. jún. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem, te vagy a hülye.

Egy drága telefonnal (főleg ha apple vagy sgs4) nem szabad utcán játszadozni.

amikor elmész otthonról zsebre kéne tenni és akkor elővenni,ha biztonságos helyen vagy.


Múltkor szemtanúja voltam egy metrós lopásnak. Srác elővette a galaxy s3-ját a metrón az ajtó mellett amint leült.

Egy kicsit sötétebb illető állt meg az ajtóba (azthittem ellenőr..furcsálltam is) amikor az ajtó elkezdett becsukódni villámgyorsan kikapta a kezéből kilépett az ajtón és a metró már ment is a srác meg nyugodtan elsétált,mint ifjú sgs3 tulaj:)

2013. jún. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!