Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S II -III -...

Samsung Galaxy S II -III - IV-es telefonokon lehet-e skyepot használni, úgy hogy rendesen működik az előlapi kamerájuk?

Figyelt kérdés
Tapasztaltam már azt hogy új fajta okos telefonnak volt előlapi kamerája , még se lehetett használni a skyepot rajta úgy hogy a kamera is vett , hanem csak a hangot vette.Ezért érdekelne az hogy a Samsung Galaxy S II , III , és IV típusain működik -e rendesen a skype !? Előre is köszönöm szépen!

2013. jún. 10. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos, ez nem a telón múlik, hanem a skype-n, egyszerűen fos az az alkalmazás...
2013. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nagyon instabill 1 app az ... full bugg

(kiszámíthatatlan)

inkább : viber / whatsapp

:)

2013. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Végülis, attól is függ, hogy mennyire van optimalizálva egyes készülékekre, mert igaz, én nem használok Skype-t, de nálam hibátlanul ment a videózás pl. Amúgy a Viber is vacak, mert nagyon merít állítólag. Én nem szoktam használni az első kamerát nagyon. De ott a Hangouts is(Google Talk)
2013. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
S2-n kiválóan működik, de csak wifin. Sima hálózaton szaggat. Többször használtam és kiváló minőséget kaptam én is, és a másik fél is.
2013. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!