Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az érintőképernyős telefonokon...

Az érintőképernyős telefonokon be lehet állítani, hogy ne kelljen dörzsölgetni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a lezárás/feloldás, képek közötti lapozás stb ne ilyen stilizált "csúszókapcsoló" legyen, hanem célzott érintéssel, gombnyomás jellegű.


Tegnap is voltam egy üzleti előadáson, a szünetekben mindenki úgy dörzsölgette a telefonját, mintha fel akarta volna melegíteni. Nekem ez röhejes volt. Sőt, mi több idegesítő.


Tudom, hogy idióta háklinak tűnik, de én pont emiatt kerülöm ezeket az egy darab képernyőből álló telefonokat, mert kifejezetten idegesít, hogy ezeket csak "dörzsölgetve" lehet használni.

Ha az érintőképernyőn nem kéne semmit sem dörzsölni, mindent lehetne "gombnyomásszerűen" alkalmazni, még tán tetszene is.

Létezik ilyen, hogy semmi dörzsölés?



2013. jún. 11. 06:31
 1/3 A kérdező kommentje:

Kiegészítés: "SWIPE"

Erre gondolok:

[link]


Én az a felhasználó lennék, akit ki kéne azzal szolgálni, hogy úgy testreszabni lehessen, hogy ne kelljen dörzsölgetni.

2013. jún. 11. 06:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah, van. Gondolom droidra is van olyan progi. Wpn csak felfele kell tolni a kezdőképet. A nokia utolsó symbian készülékein, csak egy rábökés kellett a gombra, vagy oldalt egy fizikai gomb/csúszka, amit ha meghúzol egy pillanatra akk felold, ha hosszan lenn tartod akkor c7 en ami ledes, bekapcsol az elemlámpa. De am wp kivételével mindre van olyan progi ami egyszerű. Én pl a számzárasat szeretem, az biztonságos is ha elhagynád a telt. Ez van a wpken az alap mellé.
2013. jún. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 |Orfeusz| ***** válasza:
A képernyőfeloldást meg lehet oldani sok telefonnál (samsungál biztos) fizikai billentyűkkel. Használat közben viszont nem, mivel ez az egyik nagy fícsör az okostelefonokban - a könnyed használat.
2013. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!