Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri most Iphone 4S-t...

Megéri most Iphone 4S-t venni? Nem "elavult"? 1-2 év múlva nem lenne gagyi az 5S-ek mellett?

Figyelt kérdés
Az Iphone 5-öt túl drágának találom, de új mobil kéne, és iphonet szeretnék venni.. a 4s-en gondolkozom egész jó árban van:) csak félek elavult lenne meg gagyi egy-két év múlva (hosszú távra szeretném)

2013. jún. 12. 20:30
1 2
 1/15 anonim válasza:
26%

Nem tudom Barátom, de én nem iOS-en gondolkodnék. Ma már sokkal jobban jársz egy Androiddal szerintem, mert sokkal testre szabhatóbb, alakíthatóbb, nem hivatalos dolgokat is rakhatsz rá stb... Google.. Ma már egész jó árban találsz újonnan is ilyen telefont, nézz fel a T-Mobile mostani akcióira. Én nekem Samsungom van, de ha tehetném egy Sony-ra cserélném a sokkal szebb kameraminőség miatt.


Bár nem a kérdésedre adtam választ, remélem tudtam segíteni.. :)

2013. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, nézelődök akkor azok között is hátha:)

Azért várom még a válaszokat.

2013. jún. 12. 20:47
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Android? pfff azt úgy szét lehet barmolni akarva-akaratlanul, hogy még egy "jókategóriájú" teló is állandóan buzulni fog. én meg azt mondom, hogy windows phone (WP)

stabilitásban,gördülékenységben az iOS szintjén áll, és jobb árban is van. Jelenlegi egyik "legjobb" WP-s telefon a Lumia 920

2013. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Kérdésre válaszolva:

1-2 év múlva természetesen már elavult lesz, hisz már addigra vagy 3-4 éves lesz, de ettől függetlenül még azért használható lesz. Csúcskategóriásnak mindig is max fél évig számít egy telefon, utána meg már van nála jobb, de attól még a régebbi telefon is elég.


Kérdéstől eltekintve, ha már #1 is írta, akkor én is írom: Androidos telefonnal jobban járnál. Egy használt iPhone 4S kb 100 ezer körül van, amennyiért ÚJ Nexus 4-et kapsz. És nem egy kategória a kettő, iPhone 4S (meg az 5 isÖ szépen le van maradva hozzá képest.

2013. jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igazából most Androidom van 1 éve és tönkre ment, nem bírta sokáig :)
2013. jún. 12. 21:02
 6/15 anonim ***** válasza:
Én idáig azt mondtam volna, hogy jó, mert a 4S is megkapja az új feature-okat, viszont mostmár nem mondom, mert ami az iOS7-el jött be, abból mindent csak az i5 kapott meg, és a többiből hiányoztak egyes dolgok, pedig bírta volna. Nos, ez akkor most olyan lenne, mintha a Samsung kiadná a 4.2-es Jelly Bean-t és nem érdekelné, hogy mire képes az S2, ő akkor is abba teszi a legkevesebb feature-t, az S3-ba pedig 1 kicsit többet, és az S4-be pedig mindent.. Igen, ez az Apple üzletpolitikája. Ha kell valami új dolog, akkor x idő múlva úgyis kell venned valamit, mert ők azt akarják, és megtalálják a módját.
2013. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mennyit szánnál rá? Újonnan vagy használtan vennéd? Mert i5-öt is leeht kapni jóval olcsóbban már most is, mint az Apple-nél.

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2013. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Részletbe szeretném venni hűséggel, nincs ennyim egyszerre:/ :)
2013. jún. 12. 22:02
 9/15 anonim ***** válasza:
az elavulásról: most az iOS iPhone 4 is megkapta, szóval a 8-at még biztosan megkapja a 4S. És ha nem baj a kis képernyő akkor ez bőven elég. nagyon gyors, aminél gyorsabb tök felesleges lenne. szerintem a telefonok mostanába tartanak ott, ahonnan tovább nem nagyon lehet fejlődni.
2013. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri még. Én most vettem 4s-t és nem bántam meg. :)
2013. jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!