Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 80 körül új telefon! Ötlet?

Lottyo kérdése:

80 körül új telefon! Ötlet?

Figyelt kérdés
Gondolkozok új telefon beszerzésén, 80 000 ft környékén, Galaxy s2-n illetve xperia S-n gondolkkozok...vélemény ? Esetleg valakinek más alternatíva ?
2013. jún. 14. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy megláttam a kérdést rögtön ez a két telefon jutott eszembe. De ha válaszhatnék akkor inkább az S-et venném.
2013. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Sonyt venném. Samsungot soha. Ilyen "régit" meg főleg nem.
2013. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meg Sony-t soha, 4 sony telefon volt a családban, mindenki ráfaragott vele, 2 éve, hogy 3 samu van, mind tökéletes.
2013. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Xperia.floyd ***** válasza:
Sony Xperia V esetleg GSM-ből? :D Egyébként szerintem mind2 jó. Az S2 az ütést elég jól bírja ,osztálytársam minden nap szinte leejti az övét , de nem látom , hogy lenne valami baja.
2013. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80k-ért Xperia L, de ha 90k-t tudsz rá költeni, akkor Xperia SP, az már egy teljesen más kategória.
2013. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!