Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok telepíteni...

Miért nem tudok telepíteni alkalmazásokat telepíteni Androidos telefonra?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogyha többször telepítem fel az alkazmazást, és uninstallozom mindíg telepítés után akkor azután nem lehet telepíteni többször?

Hogyan tudom megoldani hogy fep lehessen telepíteni?

csak mert azt írja akkor, ha megpróbálom, hogy nincs elegendő tárhely.

Más aklalmazást lehe5 telepíteni csak azt nem.

és tárhelyből is van elegendő.

Mit csináljak?



2013. jún. 14. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Telefon típusa?
2013. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg: [link]
2013. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

SGS4 :S

Most próbáltam kalózkodni és sok próbálkozás után nem lehet telepíteni :SSSSS

2013. jún. 14. 15:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy egy Samsung ne működjön. Pláne egy S4. Hacsak nem gyári hibás. Végig mentél a gyorsítótárak ürítésén, ahogy le van fenn írva? Újrainditottad a telefont utána? A Samsung áruházban is jelentkezik a probléma?
2013. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem marketes progi és nem tudom, hogyan kell a gyorsítótárakat üríteni sajnos :S mert a beállítások nem ugyan olyanok mint ahogy az oldalon le van írva :S
2013. jún. 14. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Francokat! Ugyanaz a beállítások vannak rá. Beállítások, alkalmazáskezelő s keresel egy csomagtelepítőt, egy Google play, Google play szolgáltatásokat... ráböksz és világossá válik az egész. Nem kaptam egyértelmű választ a kérdésemre. A Samsung áruháznál is jelentkezik ugyanez a probléma a letöltésekkel? Ugyanis pontosan ugyanazok az alkalmazások vannak ott, mint a Play áruházban s a gondod megoldva. Ha viszont ott is ugyanez a probléma fennáll, akkor van gebasz.
2013. jún. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bp1985 ***** válasza:
A külső források engedélyezése be van kapcsolva?
2013. nov. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!